Anasayfa / Burçlar / Balık / 03.03.2015 Günlük Burç Yorumları

03.03.2015 Günlük Burç Yorumları

Paylaş

gunluk-burc-yorumlarıKOÇ Burcu Yorumu:

Bir an evvel eski enerji dolu halinize dönmenin yolunu bulmalısınız. İçine kapanık haliniz aileniz tarafından da fark edilmiş durumda. Sizin bu hallerinize bir çare bulmak istiyorlar.

Aşk Yaşamı: Bugün kafanızın karışıklığı devam etse de sevgiliniz sayesinde kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz ve günlük yaşamınızdan da zevk almaya başlayacaksınız.

BOĞA Burcu Yorumu:

Aslında sorumluluklarınızı üstlenen birisiniz. Ama yakın dost çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkili davranışlarda bulunmanız gerekiyor. Bugün sizin için faydalı olacak bir fikir tartışması yaşayabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Yaşadığınız ayrılık duygularınızın kuvvetini bir kez daha kanıtlayacak. Aklınız onda kalacak ama endişe etmenize gerek yok. Sizden uzakta da sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz.

İKİZLER Burcu Yorumu:

Aile ilişkileri sizin için çok önemli, bugün de onlarla buluşma fırsatınız olacak. Duygusal açıdan da oldukça güçlü bir yapıda olacağınız günlerdesiniz.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatınızda bazı atılımlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sevgiliniz buna duygusal açıdan hazırlıklı olmayabilir. Bu yüzden önce ona sormanızı tasfiye ederiz.

YENGEÇ Burcu Yorumu:

İnsanların değişmeyeceğini düşünüyorsunuz. Bu yüzden şans tanımakta da zorlanıyorsunuz. Herkesin arkanızdan iş çevirdiği paranoyasından kurtulun. Aileye çok değer veriyorsunuz devam edin.

İş Yaşamı: Analiz etme gücünüzün yerinde olması sayesinde doğru kararlar vereceksiniz. Şansınız da size yardım edecek.

ASLAN Burcu Yorumu:

Bugün uçarı bir gününüzdesiniz. Sizden haber bekleyenler var. Bugün sizi arayan biri kırılabilir, çünkü onunla beklediği kadar ilgilenmeyeceksiniz. İşe gitmemek için bahaneler arayacaksınız.

Para Durumu: Almak istediklerinizi ertelemeyin. Bütçeniz küçük harcamalar için uygun. Yeterince hesaplısınız, bugün kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

BAŞAK Burcu Yorumu:

Geçmiş hatalarınızdan çıkardığınız dersleri iyi değerlendirmelisiniz. İlişkilerdeki ayrıntılara bu kez fazla takılmamaya bakın. Gerginlik yaşamayacağınız bir işinizin olması bir şans.

Para Durumu: Sağlam olduğunu düşündüğünüz duyumları yeniden gözden geçirmenizde yarar var.

TERAZİ Burcu Yorumu:

Sizden küçük bir yakınınızla ilgili kafanızı karıştıran sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün akşam saatlerinde ailenizle vakit geçirebilirsiniz. Orada biriyle tanışabilir onunla uzun uzun sohbet edebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Aşkla ilgili heyecanlı gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Sevgilinizle ilgili olumlu sinyalleri gönderdi.

AKREP Burcu Yorumu:

Aileden birinin, bir alım işinde size ihtiyacı olacak. Hafta içinde biraz bu işe koşturabilirsiniz. Çelişik davranışlarınızın albenisi, bu davranışları belli sınırlara da tutmanıza engel olmamalı.

Aşk Yaşamı: Gönül ilişkileriniz genellikle heyecanla dolu ama kısa ömürlü oluyor. Kalıcı ilişkilerden çekiniyor gibisiniz. İlişkide aşkın ömrü diye belirlediğiniz süreler oldukça kısa.

YAY Burcu Yorumu:

Herkes üzerine düşeni yapmalı ki sizde biraz rahat nefes almalısınız. Bugün tembel tembel oturmayı hayal edecek ama beklemediğiniz gelişmeler ile başınızı kaşımaya fırsat bulamayacak yoğunlukta bir gün geçireceksiniz.

İş Yaşamı: Sıkıntılı günleriniz sona eriyor. Daha iyimser olmalısınız. Yeteneklerinize güvenmeli ve daha disiplinli olarak çalışmalarınızı sürdürmelisiniz.

OĞLAK Burcu Yorumu:

Bugün güne keyifli başlayacaksınız. Sabah saatlerinde bazı ufak işlerinizi halletmek için hareket halinde olabilirsiniz. Öğleden sonra bazı sıkıntılar yalamanız olası. İstemediğiniz ortamlara girebilir istemediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz. Para konularında daha dikkatli olmalısınız.

KOVA Burcu Yorumu:

Güne daha çok maddi konularda çalışmalar yaparak başlayacaksınız. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. Uzun süreli olarak yaptığınız bazı çalışmaların karşılığını bugün görmeye başlayacaksınız.

Balık Burcu Yorumu:

Çevrenizdeki insanlardan ve gelişmelerden fazlasıyla etkileniyorsunuz. Yeni bazı başlangıçlar yapabilirsiniz ancak bu konuda fazla aceleci olmamalısınız. Son derece açık konuşacaksınız ve tepkilerinizi net olarak ortaya koyabileceksiniz.

Aşk yaşamı: Aşk yaşamınızda bazı gerginlikler ve heyecanlar yaşamaya uygun bir günde olacaksınız. Duygusal olarak sizi etkileyecek küçük bir huzursuzluk olabilir yada siz bir olayı büyütebilirsiniz.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*