Anasayfa / Burçlar / 06.03.2015 Günlük Burç Yorumu

06.03.2015 Günlük Burç Yorumu

Paylaş


KOÇ Burcu Yorumu:

Keyifli uyanacağınız ve yeni isteklerle başlayacağınız bir gündesiniz. Böylece bütün gününüz keyifli ve olumlu geçecek. Meydana gelen olayları gözden geçirmenizde fayda var. Endişe duyduğunuz konularda abartmamaya özen gösterin.

BOĞA Burcu Yorumu:

Dikkatli olmanız gereken konulara yönelik iş yaparken tedbirli olmanızda fayda var. Aile ve arkadaş çevrenizle ile ilgili karar vermeye zorlayan durumlar nedeniyle kafanız karışabilir. Çevrenizle ortak duygu paydası içinde buluşmayı denemelisiniz. Sabırlı tarafınızı ortaya çıkartmalısınız.

İKİZLER Burcu Yorumu:

Arkadaşlarınızdan bugün alacağınız bir haber sizi hem şaşırtacak, hem de heyecanlandıracak. İsteklerinizin olmayacağınız düşündüğünüz anda sürpriz bir şekilde karşınıza çıktığını göreceksiniz. Ayrıca meslektaşlarınızdan sizi hoşnut edecek mesajlar alabilirsiniz.

YENGEÇ Burcu Yorumu:

Dengesiz tavırları olan kişileri anlamakta zorlanabilirsiniz. Sakin olmanızda fayda var. Duygusal konularda yoğun düşüncelerinizin esiri olabilir ve eski aşka özlem duyabilirsiniz. Yaşamınızı kolaylaştırma yolları aramalısınız.

ASLAN Burcu Yorumu:

Yoğun lduğunuz konularda başkalarından destek alabilirsiniz. Gün içinde ilerlemeyen işleriniz, canınızı sıkabilir. Anlayış içinde olmaya özen göstermelisiniz. . Akşam saatlerinde çıkabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

BAŞAK Burcu Yorumu:

Ortaya çıkan istemediğiniz durumlara itiraz edebilirsiniz. Kendi plan programınızı gelişmelere uygun şekilde tekrar düzenleyebilirsiniz. Bugün pozitif olmayı sürdürün. Seyahate çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz  bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın.

TERAZİ Burcu Yorumu:

Elinizde olmayan nedenlerle ilgili kontrol kaybı yaşamamaya çalışın. Psikolojik olarak denge arayışı içindesiniz. Sorunlarınız ile ilgili kabullenme yaşayabilirsiniz. Maddi kazanç getirecek ilginç fikirlere hazırsınız. Bugün, kazançlarınızı arttırma yoluna gidecek ve gerekli kişilerle görüşmek isteyeceksiniz.

AKREP Burcu Yorumu:

Bugün, iş hayatında tepki vermemek için direnebilirsiniz. İnatçı tavırlarla yaklaştığınız her olay, size olumsuz bir şekilde geri gelecek. Kendinize çok güvenmek hataya sürükleyebilir. Ailenizle zaman geçirmek size iyi gelecektir. İlişkilerde olası çatışmalara karşınızdakini anlamaya özen gösterin.

YAY Burcu Yorumu:

Çeşitli davetlere, sinema, tiyatro ve eğlence yerlerinde keyifli vakit geçireceğiniz yerlere gitmek size çok iyi gelecek. Açık havada dolaşmak, alışveriş yapmak, mağaza gezmek ve değişik organizasyonlar ile ilgilenmekten keyif alabilirsiniz. Duygularınızda olan olumsuzluklar size hastalık olarak dönebilir.

OĞLAK Burcu Yorumu:

Kişilik meselesi olarak algıladığınız olaylara karşı fazladan enerji sarf ediyorsunuz. Fikirleriniz, planlarınız bugün ön planda olacak. Gezmelere çıkabilir ve yeni konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Gün içinde bazı konularda yön bulmakta zorlanabilirsiniz.

KOVA Burcu Yorumu:

Çalışma hayatınızda baskıya tahammül edemiyorsunuz. Sabırlı olmayı öğrenmenizde fayda var. Oldukça sinirli bir yapınız var. Yüz hatlarınız sizi ele veriyor. Bazı hedeflere ulaşabilmek veya planlarınızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun şekilde davranmalısınız.

Balık Burcu Yorumu:

Dostlarınız ve sevdiğiniz sizi özlüyor. Yakınlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yerine getirecek. Kendinize olan inancınız yerine gelecek. Fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için daha fazla çalışmanız .Şansınızı iyi değerlendirin.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*