Anasayfa / Burçlar / Başak / 10 Mart Günlük Burç Yorumu

10 Mart Günlük Burç Yorumu

Paylaş


KOÇ Burcu Yorumu:

İşlerinizi yoğun olacağı bir gündesiniz. Hedeflediğiniz konu ile ilgili daha fazla araştırmalar yapabilirsiniz. Bu aralar fırsatları iyi değerlendirin.

BOĞA Burcu Yorumu:

Hızlı düşünmeniz ile etrafınızdaki kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmanız mümkün. Maddi açıdan şanslı bir dönemdesiniz. Ama aynı şansı aşkta beklemeyin.

İKİZLER Burcu Yorumu:

Bugüne kadar ilginizi çekmeyen konular dikkatinizi çekebilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kararlı bir tavır ortaya koymanızda fayda var. Cesaretli olun.

YENGEÇ Burcu Yorumu:

Başkalarının söylediklerine verdiğiniz önem yüksek. Kararlarınızı bireysel almaya çalışmalısınız. Başkaları ne der diye yaşamayın artık. Bu aralar uzaklardan bir yerden güzel haberler gelecek.

ASLAN Burcu Yorumu:

Kendinizi anlatmaya çalışırken gerginlik hissedebilirsiniz. Rahat olmakta her zaman fayda var. Yaratıcılık gerektiren uğraşlar sizi kendinize getirebilir. Ani parlamalardan kaçının.

BAŞAK Burcu Yorumu:

Sevgiliniz ile ilgili konularında istediğiniz sonuçları almanız uzun zaman alabilir. İsteklerinizde acele etmemelisiniz. Bu dönemde yapacağınız yatırımlarınızı iyi düşünerek yapın.

TERAZİ Burcu Yorumu:

Sıkıntılı olduğunuzda alışveriş yaparak mutlu olmaya çalışmanız sizi maddi sıkıntıya sokabilir. Güvendiğiniz kişilerle konuşmak da size iyi gelebilir. Kendinizi fazla kaptırmayın. Her şey geçecek.

AKREP Burcu Yorumu:

Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Sevdiklerinizin de desteği ile rahatlayabilirsiniz. İsteklerinizi gözden geçirebilirsiniz.Güzel günler kapıda.

YAY Burcu Yorumu:

Yeni atılımlarda bulunmak için yoğun arzularınız olabilir. Harekete geçmeden iyi araştırma yapmalı ve sabırlı olmanız gerekiyor. Şimdi sırası değil.

OĞLAK Burcu Yorumu:

Güç gösterisine dönüşen durumlardan uzak durmalısınız. Sizin kişiliğinize uygun değil. Ayrıca çevrenizin kıskançlığını arttıracak davranışlarda bulunmamaya özen gösterin.

KOVA Burcu Yorumu:

Kişisel değişiklikler içinde bulunmak isteyebilirsiniz. İdeallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski hayallerinizi hatırlayarak yepyeni hedeflere kilitleneceksiniz.

Balık Burcu Yorumu:

Artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kurmakta zorlandığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı geldi de geçiyor. Yeni arkadaş ortamınızın sunacağı sürpriz tekliflere hazır olun.Mutlu olmanı zamanı sizde.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*