Anasayfa / Burçlar / Akrep / 12 Mart Günlük Burç Yorumu

12 Mart Günlük Burç Yorumu

Paylaş


KOÇ Burcu Yorumu:

Bugün partnerinizle güzel bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir başlangıç yaparak hatalarınızdan kurtulmaya çalışın. Güzel günler sizi bekliyor.

BOĞA Burcu Yorumu:

Kararlı oluşunuz sizi güzel yerlere getirecek. Tutuğunuzu koparıyorsunuz. İnce ve nazik oluşunuz çevrenizde hoş tepkilere yol açıyor. Bugün çok büyük başarı sağlamanız olası bir durum.

İKİZLER Burcu Yorumu:

Bugün kendinizi ilgilendiren konuların haricinde pek bir şeyle ilgilenmek içinizden gelmiyor. Sıkılmış bir durumdasınız. Tartışmalara kulak tıkıyor, kimseyi umursamıyorsunuz.

YENGEÇ Burcu Yorumu:

Bugün sevgiliniz tarafından kıskanılmak hoşunuza gidecek. Keyfini çıkarın. Hanenizle ilgili bazı olumsuzluklar oluşabilir. Biraz ailenize vakit ayırsanız iyi olur.

ASLAN Burcu Yorumu:

Yeniliklere açık gibi davranıyor olsanız da birçok konuyu reddediyorsunuz. İş yaşamınızda ki bu tutumunuz üstlerinizin pek hoşuna gitmeyebilir.

BAŞAK Burcu Yorumu:

En az kendiniz kadar hareketli ve pozitif bir dost edineceksiniz. Ancak bazı sırlarınızı korumalısınız. Onun bilgilerini mutlaka tam olarak almadan sırlarınızı paylaşmanız ileriki günlerde başınızı ağrıtabilir.

TERAZİ Burcu Yorumu:

Dengenizle ilgili bazı sorunlar yaşadığınız ortada. Sizde bu durumdan memnun gözükmüyorsunuz. Stresi yoğun bir gün. Mali sıkıntılarınız sebebi ile ailenizle aranızda problemler görünmekte. Sabırlı olun.

AKREP Burcu Yorumu:

Yeni tanışacağınız biri ile çok çabuk ilişki kurarak iyimser davranacaksınız ama mali yönünüzü hemen göstermemelisiniz. Sizden bazı beklentiler içine girebilir.

YAY Burcu Yorumu:

Eğlence dünyasına biraz fazla daldınız. Her akşam uykusuz kalıyorsunuz. Bedensel gücünüz çökmesi kaçınılmaz. Bu kadar kendinizi yormanız anlamsız.

OĞLAK Burcu Yorumu:

Resmi yerlerdeki işleriniz bugün uzayabilir. Bu konuda çözüm arayışı içine gireceksiniz. Adil olan taraf siz olmalısınız. Alacak konularında pek şanslı olmayacağınız bir gün.

KOVA Burcu Yorumu:

Sonsuza dek birlikteliğinizi korumak istiyor olabilirsiniz. Bu size, başkasının hayatına bloke koyma hakkını vermiyor. Kendiniz özgür iseniz onu da özgür bırakmalısınız.

Balık Burcu Yorumu:

Bugün başı dönen bir aşıksınız. Saygılı ve düşünceli haliniz ailenizi de bir araya getirebilir. Bekarlar için bugün evlilik söz konusu olabilir. Evliler ise huzursuz görünüyor.

 

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*