Anasayfa / Burçlar / Akrep / 13 Mart Burç Yorumu

13 Mart Burç Yorumu

Paylaş


KOÇ burcu

Halledemediğiniz ve bugüne kadar gelmiş meseleler sizi sinirlendirebilir. İş yoğunluğunuz böyle devam ederse hasta olmanız kaçınılmaz. Size emrivaki yapıldığında tepkilerinizi kontrol edemiyorsunuz ama sonra çok pişman oluyorsunuz.

 BOĞA burcu

Bugün, sosyal çevrenizde veya özel hayatınızda aşırıya kaçan davranışlarda bulunabilirsiniz. Ufacık bir olayda çileden çıkmaya müsait gibi gözüküyorsunuz. Başkalarının fikirlerine karşı kendi fikirlerinizi küçümsemeyin.

İKİZLER burcu

İş alanlarınızda ki yoğunluk ev ve aile ortamlarımıza sinirli yapınızı ortaya çıkarıyor.  Öfkenizi kontrol etmeye çalışmanız yararınıza olabilir. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızın ilgisi sizin üzerinizde olacak.

YENGEÇ burcu

Bugün, zihinsel konularda kendinizi sinirli bulabilirsiniz. Yakın çevrenizin ilgisi sizi biraz sıkabilir. Her şeye rağmen kendinizi iyi hissedeceksiniz ve gün içinde heyecanınız yüksek olacak.

 ASLAN burcu

Bugün huysuz bir gündesiniz ve düşüncelerinizi dile getirmekte isteksiz olacaksınız. Hızlı bir iş programınız varsa ertelemekte fayda var. Parasal konularda çabuk sinirlenmeye açıksınız. Para girişleri ve çıkışlarınızı iyi kontrol edin.

BAŞAK burcu

Özel hayatınızda sinirli davranmamaya özen göstermeniz gerekiyor. Sevdiğiniz insanın size karşı sinirli tavırları oluşabilir. Bunlara tepki vermemeye özen gösterin. Kalabalık ortamlardan bugün kaçının.

TERAZİ burcu

Bugün karşılaşacağınız bazı olaylar, çalışıyorsanız iş ortamlarınız da sinirli olmanıza neden olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeli ve olayları gereğinden fazla büyütmemelisiniz Sosyal ortamlarda daha etkili hareket edebilirsiniz.

AKREP burcu

Aşk hayatınızda veya sosyal ortamlarınız da sinirli olmamaya ve bazı konularda hızlı tepkiler vermemeye çalışmalısınız. Kendinizi rahatlatmak için dış ortamlarda bulunmak ve farklı kişilerle görüşmek işinize yarayabilir.

YAY burcu

Çalışıyorsanız; iş alanlarınızda ki aksiliklerin özel hayatınızda sizi sinirli ve tepkili kılmasına izin vermeyin. Tam tersi durumlar da oluşabilir. Moralinizi kolay bozmazsanız güzel bir gün geçirebilirsiniz Aile hayatınız huzurlu.

OĞLAK burcu

Uzak çevrenizin müdahaleleri, yakın çevre iletişiminizde sinirli davranmanıza yol açabilir Zihinsel konularda dengenizi koruyun. Özel hayatınızda koşullar elinizde olmayacak Gününüz karşı tarafın isteklerine göre şekillenecek.

KOVA burcu

Bugün, parasal konularda sinirlerinize hâkim olamayabilirsiniz. Para alacak verecek dengesini iyi ayarlamaya çalışın. Geleceğinize umutla bakmalı ve en ufak bir sorunda kendi enerjinizi aşağıya çekmemeyi öğrenmelisiniz

BALIK burcu

Özel hayatınızda sinirli yapınız devreye girebilir. Sevdiğiniz insana karşı anlayışı elden bırakmamaya özen göstermelisiniz. Karşı taraf da size karşı böyle tavırlar sergileyebilir. Hayatın güzel ve pozitif yönlerine odaklanmaya çalışın.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*