Anasayfa / Burçlar / Akrep / 14 Mart Burç Yorumu

14 Mart Burç Yorumu

Paylaş


Koç Burcu Yorumu

Bugün aile bireyleri arasında bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Sakin olan taraf siz olun. Akşama doğru biraz daha rahatlayacaksınız. Bu aralar her şey üst üste geliyor ama unutmayın bunların hepsi geçecek.

Boğa Burcu Yorumu

Bugün size söylenenleri iyice araştırmanız da fayda var. Birisi bir dedikoduyu tekrarlıyor veya hikayeler uyduruyor olabilir. İş yükünüz ağır olabilir ve bir şeyin teslim tarihi yaklaşıyor olabilir yani dikkatinizi toplamalısınız.

İkizler Burcu Yorumu

Parayla ilgili sıkıntılarınız bugün kafanızı kurcalayabilir. Belki de istediğiniz bir gelir artışını elde edemediniz ya da uzun süredir almak istediğiniz bir şeyin parasını halen biriktiremediniz. Karşınıza güzel fırsatlar çıkacak.

Yengeç Burcu Yorumu

Duygusal yönden hassas bir gündesiniz. Kendinize güveniniz normalden düşük olabilir ve biraz da canınız sıkılabilir. Müzik dinleyerek ve düzenli aralar vererek stresinizi azaltmayı deneyin. Kendinizi yıpratarak kimseye yardımcı olamazsınız.

 Aslan Burcu Yorumu

Ayın burcunuza yansıması kendinizi iyi hissetmemenize yol açabilir. Gün boyu hayallere dalabilirsiniz ve bunlar geçmişle ilgili hatıraları canlandırabilir. Bu göründüğü kadar amaçsız bir gün değil. Hayallerinizde gördüklerinizi not edin. Kendinizle ilgili bir problemi çözmenize yardımcı olabilir.

Başak Burcu Yorumu

Bir projeyi tamamlama konusundaki gecikmeleriniz üstleriniz için problem oluşturabilir. Yeteneklerinizden şüpheye düşebilirsiniz. Yeteneklerinizle ilgili bir problem yok. Yaptıklarınızı iyice gözden geçirin ve nerede hata yaptığınızı bulmaya çalışın. Sorunlardan kurtulmak için pratik zekanızı kullanın.

Terazi Burcu Yorumu

Enerjik ve istekli bir şekilde uyanabilirsiniz fakat çevreniz yüzünden bu ruh halini kaybedebilirsiniz. Bazı önemli değişiklikler yapıp yapmamak konusunda düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Duvarlar üzerinize geliyormuş gibi hissediyorsunuz. Belki biraz dışarıda dolaşmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Yorumu

Üstü kapalı bazı şeylerin farkına varabilirsiniz. Endişelenmeyin. Daha önce farkında olmadığınız telepatik yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Genelde gerçekçi ve ayakları yere basan biri olduğunuz için bu sizi biraz şaşırtabilir fakat gidişata ayak uydurmaya çalışın.

Yay Burcu Yorumu

Bugün tanımadığınız insanların toplantılarına katılabilirsiniz. Kendinizi fazlalık gibi hissedebilirsiniz. Cesur olun, çabuk alışacaksınız ve gruptaki insanlar da size kucak açacaktır. Görüşleriniz onların ilgisini çekecektir ve bunun farkına çabuk varacaklar.

Oğlak Burcu Yorumu

Gününüz endişeli ve stresli başlayabilirsiniz. Yoğun bir hafta sonu geçireceksiniz gibi gözüküyor. Stresinizi azaltmak için müzik dinleyin ve düzenli molalar verin. Güzel bir öğle yemeği yedikten sonra yürüyüşe çıkın. Yarın her şey daha güzel olacak.

Kova Burcu Yorumu

Bu hafta sonu biraz hızlı geçebilir. Yüzleşmeniz gereken sorumluluklarınız var. Sonuç olarak çevrenizdekilere sabırsız bir şekilde davranabilirsiniz. Sinirinizi onlardan çıkarmayın. Şunu aklınızda tutun bunlar da geçecek.

Balık Burcu Yorumu

Bugün kendinizi seksi ve tutkulu hissedebilirsiniz. Sizin için özel biriyle aranızda geçen küçük tartışmalar aranıza mesafe koyacak. Sabırlı olarak ve konuşmaya çalışarak bunun üstesinden gelebilirsiniz. İhtiyacınız olmayan hatta istemediğiniz şeylere fazla para harcamaya eğilimli olabilirsiniz.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*