Anasayfa / Estetik ve Güzellik / 45 Dakikada Gençleşmek İster misiniz?

45 Dakikada Gençleşmek İster misiniz?

Kraliçe terapisi olarak adlandırılan “Queen Therapy” ile sarkan cilt ve kırışıklık sorunlarınıza çözüm bulmak mümkün. 45 dakikada 5 yaş gençleşmenizi sağlayan uygulama, özellikle yeni doğum yapan kadınların gözdesi olarak nitelendiriliyor.

Sarkan cilt ve kırışıklık sorunlarına ameliyatsız çözüm bulmak isteyenler için yepyeni bir uygulama geliştirildi. “Queen Therapy” sayesinde cilt sıkılaştırma, kırışıklık ve yüz germe tedavileri acısız ve ağrısız bir şekilde uygulanıyor.

Cildin dermis ve daha derin tabakalarına, yüksek yoğunlukta odaklanmış ultrason enerjisini iletmesiyle uygulanan yöntemle, yüz ovali ortaya çıkarılıyor,  üst boyun geriliyor, orta yüz alt bölümü kaldırılıyor ve göz çevresi elastikiyeti yeniden geri kazandırılıyor.

Ayrıca doğumdan ve aşırı kilo kayıplarından sonra vücutta meydana gelen sarkmalar için etkili olan bu yöntem, çok konuşulacağa benziyor…

Özellikle orta yaş ve hemen üstü kişiler için ideal bir gençleştirme yöntemi olan “Queen Therapy” ile 5 yıl önceki görünümüne kavuşmayı kim istemez ki?

45 dakika ile 1 saat arasında sonuca ulaşılabilen bu uygulama sırasında ve sonrasında herhangi bir analjezik yöntem de kullanılmıyor. Gerek uygulama esnasında gerekse sonrasında hiçbir ağrı olmadığı için kişi sosyal hayatına hemen geri dönebiliyor. Üç ay içinde istenen hedefe ulaşabilen “Queen Therapy”, cilt yapısına bağlı olarak iki yıla kadar etkisini sürdürüyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*