Anasayfa / Genel Sağlık Bilgileri / Aşk Her Şeyi Affeder mi?

Aşk Her Şeyi Affeder mi?

Paylaş

Şubat Ayı, yılın en kısa ayı olmakla beraber her halde ki en telaşlı aylarından birisidir. Bu ay içinde tüm sevgililer, eşler, partnerler, sevgili olmak isteyenler ve sevgili bulmak isteyenleri tatlı bir heyecan sarar. Burçlarına göre asla affedilmeyen sevgili davranışları ve sevgilinizin burcuna göre onu mutlu etme yollarını öğrenmek ister misiniz? Çünkü aşk bazen her şeyi affetmeyebilirJ

Filiz Yaşar Zorka

Astroloji Uzmanı

Sevgililer Günü’nde sosyal medya mutlu ilişki fotoğrafları ile sarsılacak. Yurtdışının olmazsa olmazı Paris, yurt içinde de her halde bol yıldızlı bir otel ya da pahalı bir yemek olacak. Pırlanta her kadının hakkı, parfüm mü? O çok bayatladı, belki şık bir eşarp, teknolojik hediyeler almayı deneyin, bir kere mi geleceksiniz dünyaya gezin, görün yiyin, için… Instagram, facebook ve diğer sosyal mecralarını ihmal etmeyin. Aman efendim mutlaka canlı yayına geçin. Hediye almamayı sakın düşünmeyin…

“Ben sana kürk alamam doğrusu
Güzel bileklerine bilezik alamam
Bir kap yemek, bir elbise
Öyle bir tad var ki fakirliğimizde
Başka hiçbir şeyde bulamam…

Sokağımız arnavut kaldırımı,
Evimiz ahşap iki oda.
Daha iyisi de olabilirdi ya,
Şükür buna da.”*

*Turgut Uyar – Vaiz Sokak No. 70

Koç Burcu: Sevgilisi Koç burcu olanlar için bilinmesi gereken en önemli konu, önce Koç, hep Koç ve sadece Koç… Koç burcu rekabetten asla hoşlanmaz, rekabete girmekten asla kaçınmaz. Lafı gediğine koyar ve oturur. En sinir olacağı şey ona, kendisinden önce herhangi birinin ya da bir şeyin gelebileceğini hissettirmenizdir. Bunu asla affetmeyecektir. Keskin bir dil ve tavırla anında karşılık verecektir. Koç burcu sevgilinizi mutlu etmek için ona kendisini biricik hissettirin. Sportif faaliyetler bitmek bilmeyen enerjisini dengeleyeceği için baş başa bir kayak tatili ilişkinize iyi gelecektir.

Boğa Burcu: Sevgilisi Boğa burcu olanlar, lütfen dikkat. Sevgilinizin burcu Venüs tarafından yönetilmektedir ve Venüs aşk demektir. Boğalar kaliteye aşıktır. Rafine zevkleri vardır. Allah aşkına sakın hediyenizi alırken tasarruf etmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Bütçenizin yettiği en pahalı hediyeyi seçin. Onu şık bir mekâna davet edin. Boğa burçları için mücevherler, şık ve zevkli porselen ya da cam objeler çok ilgi çekici olacaktır.

İkizler Burcu: Sevgilisi İkizler burcu olanlar, sakın tekdüzeliği ya da monotonluğu aklınıza bile getirmeyin. Sürekli keşfedilecek yeni meraklar, tadılacak yeni heyecanlar için kendinizi besleyin. İkizler burcu hızlı karar değiştirir, bu nedenle de tek düze olan her şey ona çok itici ve hatta sıkıcı gelecektir. Eğlenceli oyunlar ve sosyal aktiviteler sevgilinizi mutlu eder. Onun merakını besleyin. Keşfedeceği güzel ipuçları verin ve yolun sonu hep size çıksın Gözü sizden başkasını görmeyecektir.

Yengeç Burcu: Sevgilisi Yengeç olanlar, onun kabuğuna sakın dokunmayın. Sınırlarını ihlal etmeyin ve sakın evden çıkması için ısrar etmeyin. En güzel sevgililer günü sıcacık yuvanızda, baş başa kutladığınız olacaktır bunu sakın unutmayın. Eviniz için alacağınız her hediye onu ayrıca mutlu edecektir. Yengeç burcu beslenmek ile ilişkilidir. Bu nedenle de ona alacağınız mutfak eşyaları sevgilinizi mutlu edecektir.

Aslan Burcu: Sevgilisi Aslan olanlar, majestelerine yol açın. Onu bol bol poh pohlayın. Şaşaaya önem verin. Altın pırıltılar saçan her şey Aslanları çok mutlu eder. Bu zarif bir takı ya da şık bir biblo da olabilir. Aslan burcu sevgilinizi asla eleştirmeyin hele hele kalabalık içinde, bu gururunu kıracak ve onu yaralayacaktır. Bilirsiniz ki yaralı Aslandan daha tehlikeli bir şey yoktur.

Başak Burcu: Sevgilisi Başak olanlar dikkat, sevgiliniz titiz ve detaycıdır. Bakımsızlığa ve pasaklılığa asla tahammül edemez. Bu nedenle kişisel bakımınızı asla ihmal etmeyin. Her zaman nazik olun. Yine de eleştirecek bir şeyler bulacaktır. Buna karşı da sabırlı olmanızda fayda var. Eleştirilerine karşılık verirseniz kırılacak ve sizden uzaklaşacaktır. Ona hediye edeceğiniz bulmaca ya da yapbozlar ise onu mutlu edecektir.

Terazi Burcu: Terazi burcuna aşık olanlar, aşk yaşayanlar ya da aşk yaşamak isteyenler. Sevgiliniz kadife eldiven içinde demir yumruk gibidir. Ne zaman okşayacağı ne zaman ise canınızı acıtacağı belli olmaz. Teraziler lüksü sever. Pahalı zevkleri vardır. Sıradanlığa kesinlikle karşıdır ve Teraziler birer diplomasi ustasıdır. Terazi burcu sevgiliniz için şehrin en popüler mekanındaki akşam yemeği güzel bir seçim olacaktır. Hediye olarak da sanatsal bir objeyi düşünebilirsiniz.

Akrep Burcu: Sevgilisi Akrep burcu olanların bilmesi gereken en önemli şey Akrep burcunun asla unutmayacağı ve asla affetmeyeceğidir. O sessizce bir kenarda şartlar olgunlaşıncaya kadar bekler ve sonrasında da ölümcül hamlesini yapıverir. Bu nedenle Akrep burcundan sır saklayabileceğinizi düşünmeyin ve sakın zekasını küçümsemeyin. Akrep, tutkulu bir aşıktır. Güvenmesi zaman alır. Onun tutkusunu körükleyin. Egzotik ve gizemli yerler Akrep burcunun ilgisini çeker. Buralara yapacağınız seyahatler unutulmaz olacaktır.

Yay Burcu: Sevgilisi Yay burcu olanlar, Yay’lar bu dünyaya sınırları kaldırmak ve keşfetmek için geldiler. Sakın onları kısıtlamayın. Geniş arkadaş gruplarını sınırlandırmayın. Eğlenceli keşif gezileri, gurme turlar, eğlenceli ve el becerisini geliştirebileceği etkinliklere birlikte katılmanız onu mutlu edecektir. Bu bir yemek kursu da olabilir bir marangozluk atölyesi de.

Oğlak Burcu: Sevgilisi Oğlak olanların bilmesi gereken en önemli şey, sevgilinizin asla tembellik ve üşengeçliği affetmeyecek olmasıdır. Oğlak burcu ulvi amaçları için yaşar, onun için sıradan ve tek düze davranışlar sadece onu ulvi amacından edecektir, bu nedenle de basitliğe hiç tahammülü yoktur. Yalnız kalmaktan korkmaz ve istemediği bir ortamda olmaktansa uzun süre yalnız kalmayı tercih eder. Oğlak sevgiliniz için kitap iyi bir seçim olacaktır. Ya da onu şehrin en büyük kütüphanesine götürebilirsiniz.

Kova Burcu: Sevgilisi Kova olanlar için bilmeleri gereken en önemli konu, sevgililerinin özgürlüğüne aşırı düşkün olduğu ve kısıtlanmaya asla gelemediğidir. Onu sık sık aramak, nerede olduğunu sormak sadece sizden uzaklaşmasını sağlayacaktır. Teknolojik gelişmelere ve aletlere bayılır. Bu tarz hediyeler onu mutlu edecektir ama onu asıl mutlu edecek olan şey bu konularda yapacağınız detaylı sohbetlerdir.

Balık Burcu: Sevgilisi Balık olanlar, her halde ki Zodyakta’ki en şanslı burçlar sizlersiniz. Sevgiliniz, kendinden önce sizi düşünür ve sizi mutlu etmek için çok çalışır. Ancak Balıklar bencilliği hiç sevmezler. Olağanüstü sezgileri, bunu hemen hisseder ve Balıklar aniden ortadan kaybolurlar. Balık burcunun hayallerini beslemek size karşı olan bağlılığını artıracaktır. Yazarlık kursları, baş başa seyredilen filmler Balık burcunu mutlu edecektir.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*