Anasayfa / Karbonsipunktur Yöntemi ile Kilo Verin!

Karbonsipunktur Yöntemi ile Kilo Verin!

Paylaş

karbonsipunktur-yontemi-ile-kilo-verinFazla kilolar büyük,küçük herkesin problemidir.Kilo kendisiyle beraber bir çok olumsuzluğu da beraberinde getirir.Ama kilolardan kurtulmak artık o kadar da zor değil..

Dr.Fevzi Özgönül

Medikal Estetik Hekimi

Yalnız Türkiye’de değil dünyada da bir “ilk” olan karboksipunktur tedavisi, kilolu kişileri diyet ve spor yapmadan zayıflatıyor. 6 yılda oluşturulan karboksipunktur tedavisi, zayıflamak isteyenleri sosyal hayattan koparmayıp, diyet ve spor yapmadan sadece depo yağlarını atarak vücudu istenen forma kavuşturuyor.

Karboksipunktur; vücudun bozulmuş enerji alım ve kullanım dengesini tekrar ayarlayarak obez düşünce mantığından çıkarıp, aldığı kaliteli enerjiyi depolayıp, kullanmadığı depo yağlarını vücut dışına atıyor. Ayrıca, yağ atımından sonra oluşabilecek cilt sarkmalarını önlemek için kolajen oluşturan ve obezite nedeniyle bozulmuş endokrin sistemin tekrar sağlıklı çalışmasını sağlayan karboksipunktur, eksilmiş kas dokusunu da tamamlıyor.

Karboksipunktur tedavisi,  iştah şişmanların korkulu rüyası gibi görünse de, aslında vücudumuzun zayıflama isteğinin göstergesidir. Bu nedenle şişmanlar zayıflayana kadar iştahları asla kapanmaz. Karbokispunktur iştahı kapatmak yerine, iştahı kullanarak daha çok yiyerek zayıflayabildiğimiz bir tedavi yöntemidir.

Unutmayın vücudumuzun yeme isteği hep devam ediyorsa sürekli atıştırmak veya geceleri bir şeyler yemek istiyorsa bunun nedeni gündüz yediğiniz yemekler yetersiz gelmiş veya yediğiniz yemekleri sindirememişsiniz demektir. Karboksipunktur uygulaması ile sindirim sistemi de tetiklenip uyarıldığı için, sindirim enzimleri daha iyi üretilmeye başlar, yediğiniz yemekler daha iyi sindirilir. Siz gece çok acıkmazsınız ve lüzumsuz atıştırma ihtiyacı hissetmezsiniz.

Diğer tüm zayıflama tedavilerinde depo yağların yanması esas alınırken, karboksipunktur tedavisinde vücuda “depo yağları at komutu” verildiği için yağlar yanmadan atılıyor. Böylece yağ yakabilmek için diyet yapıp düşük kalori alınmasına ve spor yapıp fazladan enerji harcanmasına da gerek kalmıyor. Üstelik istenildiği kadar yemek de yenilebiliyor. Karboksipunktur tedavisi sonunda verilen kilonun iki katı oranında vücut küçülürken, cilt de eski elastikiyetine kavuşuyor. Selülitler kaybolurken, cildin daha genç ve sağlıklı görünmesi de kişinin kendisini daha enerjik ve sağlıklı hissetmesini sağlıyor. Aynı zaman da iç organların yeniden yapılanmasını sağlıyor.

Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Araç çubuğuna atla