Aşk Acısını Unutmak İçin Güzel Bir Reçete!

17.10.2012
46
Aşk Acısını Unutmak İçin Güzel Bir Reçete!

askSevgiliniz sizi terk etti. Sudan çıkmış balık gibi şaşkınsınız, aşk acısının yanında gururunuz incindi, ne yapacağınız bilmiyorsunuz. İşte size aşk acısını unutturacak ve intikam almanızı sağlayacak mükemmel bir reçete..

–  Ayrılığın ardından hissedilen kırgınlık, öfke, nefret ya da boşluk duygusundan kurtulmak mı istiyorsunuz? Hemen kuaförünüzü arayın saç modelinizi değiştirerek ilk adımı atın. İçinizdeki kadını yeniden, daha coşkulu ve seksi bir şekilde keşfedin. Ama ipin ucunu kaçırmayın!

– Kesinlikle alışverişe çıkın. Kadın ruhunu; alışveriş yapmak kadar motive edecek, acılarını unutturacak bir başka unsur yoktur.

– Bir an önce numarasını telefon rehberinizden ve cep telefonunuzdan silin…

– Eğlenin, gezin, gülün. Güzel zaman geçirmek size ilaç gibi gelecektir. Duygusal şarkılar dinlemekten kaçının! Kendinize eğlenceli, hayata dönük, enerjik, cesaretlendirici yepyeni bir müzik arşivi oluşturun.

– Televizyonun karşısına geçin ve dilediğiniz programı özgürce izleyin.

– Yalnızlığın da tadını çıkarın. Bunu bir geçiş dönemi olarak kabul edin ve bundan nasıl bir ilişki yaşamak istediğiniz irdeleyin.

Asla ama asla en yakın arkadaşıyla flört ederek intikam almaya çalışmayın. Sakın, gururlu ve ağırbaşlı olun. Bırakın sizi kaybettiği için zaman içinde o üzülsün ve peşinize düşsün.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.