Aşkınızı ‘Saç Örgünüz’ ile Bütünleştirin!

Aşkınızı ‘Saç Örgünüz’ ile Bütünleştirin!

Sevgililer Günü için kadınlar genellikle maşa, at kuyruğu, örgü saç modellerini tercih ettiği için saça kaynak yapmak gerekir. Kaynak işlemi boncuk ya da yapışkan malzeme ile gerçekleştirilirse saçın yüzde 25’i kopar. Oysa tamamen doğal olan örgü kaynak ile zarar vermeden saçınıza yoğunluk kazandırabilir, hayallinizdeki modeli gerçeğe dönüştürebilir, AŞKINIZI güzelliğiniz ile bütünleştirebilirsiniz!

Rıdvan Bayar-Selim Coşkun

Saç Bakım Uzmanları

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken çevremiz, vitrinler, gazete ve televizyon reklamları neredeyse kırmıza bürünür. Kıyafetlerde kırmızı yoğunluk kazanırken, kırmızı güllerle aşk bütünleştirilirken aslında bu özel günün anlamına anlam katacak, unutulmaz kılacak en önemli aksesuar; saçtır.

Kıyafeti bütünleyen ‘Saç’tır…

Kıyafet ne kadar güzel olursa olsun kadın ve erkek için saç modeli; ruh ve mutluluğu tamamlayan en büyük faktördür. Çünkü tam mutluluk için ruhun da mutlu olması gerekir. Kıyafet görüntüyü güzelleştirir ayna baktığında insanın mutlu olmasını sağlayan saç ise öz güven ve mutluluğun gerçek anahtarıdır.

Aşkınızı ‘Saç Örgünüz’ ile bütünleştirin…

Görüntüyü tamamlarken, saça zarar vermemek gerekir. Sevgililer Gününde kadınların tercihi maşa, örgü ya da at kuyruğu gibi modellerdir. Bunu gerçekleştirmek için doğal çözümler bulunmalıdır. Saçı zayıf, ince olan kadınlar için en doğru-doğal çözüm kimyasal madde kullanılmadan yapılan örgü kaynak işlemidir. Boncuk, yapışkanla yapılan kaynak işlemi sırasında saçın yüzde 25’i kopar. Tamamen doğal olan örgü kaynak işlemi ile zarar vermeden saçınıza yoğunluk kazandırabilir, hayallinizdeki modeli gerçeğe dönüştürebilir, AŞKINIZI güzelliğiniz ile bütünleştirebilirsiniz!

Saç nezlesine DİKKAT!

‘Mutluluk saç sağlığında saklıdır’ denildiğinde abartı bir söylem olarak algılanabilir. Ocak-Şubat-Mart ayında özellikle kadınların dikkat etmesi gereken nokta saç nezlesidir. Tedavisi de zor hastalıktır. Sinsi ilerleyen, kendini yavaş yavaş gösteren saç nezlesi; saç diplerinde hassaslaşma, dokunduğunda acı hissetme, kepeklenme, egzama ile kendini gösterir. İleri seviyesinde sürekli baş ağrısı, sinüzit, migren geliştiği için kişide mutsuzluk oluşur, sosyal ilişkileri bozulur, iş kaybına bile sebep olur. Tedavisi için önce sorunu çözmek gerekir. Duş sonrasında ıslak kurumaya bırakılan saç, deride zaman içinde hastalığın oluşmasına sebep olur. Oysa duş sonrası sıcak olmayan fön ile üç dakika ayrılarak saç kurutulduğunda bu sorunlar yaşanmaz.

Saç bakımı ayrıdır, saç deri bakımı ayrıdır. Saç derisinin sağlıklı olması için detoks bakım yapılması gerekir. Bunun için en hızlı tedavi edici bakım dana iliğidir. İlik bakımı hücreyi tazeler, hücreyi tazelediği için de kepeklenme, egzama gibi sorunları ortadan kaldırır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.