Balık Burcu

14.01.2013
25
Balık Burcu
balık burcu

balık burcu

Bu hafta duygusal konular gündeminizi fazlasıyla meşgul edebilir. Kendinizi iki yol arasında kalmış hissedebilirsiniz. Bu konuyu mutlaka kötü olacak diye düşünmeyin. Gelişmeler olumlu olmasına rağmen, ne yapacağınızı bilemiyor olabilirsiniz.

Bir ilişkinin içindeyseniz, ilişkinizle ilgili farklı bir takım kararlar almanız gerekebilir. Partnerinizin sizden ilişkinizle ilgili bazı beklentileri olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bu hafta biraz kararsız kalacağınız ve ani gelişen, plan dahilinde olmayan olaylar olabilir. Karar vermenize yardımcı olması için, konu kimleri ilgilendiriyorsa, onlarla konuşmaktan kaçınmayın. Çözüme ulaşmanızda bu daha çok yardımcı olacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.