Bedeninizin Şifresini Çözerek Kalıcı Zayıflayın

26.03.2015
137
Bedeninizin Şifresini Çözerek Kalıcı Zayıflayın


Sağlıklı, açlık krizlerine girmeden ideal vücut hatlarına sahip olarak zayıflamak istiyorsanız metabolizmanıza hangi besinlerin uygun olduğunu seçebilir, parmak izi yöntemiyle sağlıklı bir şekilde fit kalabilirsiniz.

Dr. Emre Çiçek

Medikal Estetik Hekimi

Kan, hormon, kan şekeri, enzimler ve diğer parametreler göze alınarak 3 bin besin içinden metabolizmanıza en uygun besinler belirlenip sağlıklı kilo vermeyi sağlar. Kişi, açlık krizine girmeden kendi metabolizmasına uygun yiyecekleri tüketerek sağlıklı beslenmiş olur. Ayrıca uygulanan yöntemle; var olan tansiyon, şeker, tiroid gibi hastalıklarda gözle görülür ölçüde düzelmeler gözlenir. Kişinin parmak izi gibi çalışacak bu beslenme uygulamasıyla kişinin ne yiyip ne yemeyeceği, hangi saatte ne tüketeceği, nelerden uzak durması gerektiği belirlenebilir.

Yüzlerce diyet çeşidi denenir ancak her diyet kişinin zayıflamasına yardımcı olmaz. Kişiye ait DNA’ların, kodların, kan grubunun, hormonların beslenmede önemli bir faktördür. Salt diyet programları kişiyi zayıflatmaz, kişiye özel sağlıklı beslenmeyle fit kalmak mümkündür. Önemli olan kişinin metabolizmasına ve değerlerine uygun beslenmesidir. Her kişinin nasıl ki parmak izi farklı ise metabolizması da farklıdır bu yöntemde her kişinin değerlerine özel uygulanır. Bu program sayesinde, kilo problemleri neredeyse kalıcı olarak ortadan kalktığı gözlemlenmiş, şok diyetlerden uzak olan bu program, kişiye özel olduğu için öncelikle kişinin sağlık durumu düşünülerek hazırlanır. Bu yöntem uygulanırken kişinin metabolizma dengesinin, en verimli şekilde çalışması hedeflenerek mevcut hastalıklarında beraberinde tedavi edilmiş olur. Örneğin, şeker, kolesterol, tansiyon, tiroid gibi sorunlarda gözle görülür ölçüde düzelir.

Yaza Fit Girin!

Yaz mevsimine fit bir görünümle girmek isteyenlerin metabolizmalarını yaza hazırlamalarını gerekir. Kişinin kaç saatte besleneceğini gün içinde kaç saat aç kalacağını hatta yemeğe hangi lokma ile başlayacağına hangi lokma ile bitireceğine kadar özel bir program uygulanır. Programdaki temel amaç; kişinin tamamen kendi bünyesine uygun sağlıklı besinleri yemesidir. Kendi bünyesine uygun besinler sayesinde kilo vermek isteyen hasta, eski yaşantısına göre çok daha sağlıklı beslenir. Programları uygulayanlar daha iyi uyuyabilir, sağlıklı beslenir, sarkma olmadan kilo kontrolü sağlanır ve psikolojik olarak da olumlu yönde etkilenir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.