Benim Babam Bir Tane Çünkü;

17.10.2012
34
Benim Babam Bir Tane Çünkü;

Emre Erda, Naz Erda, Babalar Günü, Benim babam bir tane çünküKendinden çok önem verdiği 3 çocuğu var. Gece uykusundan sadece çocukları üşümesin diye üstümüzü örtmeye gelir. Hastalandığımızda sabah erkenden işe gitmeyi önemsemez, saat kaçta olursa olsun başımızda bekler. Çocukları her zaman her şeyden önce gelir.

Emre-Naz Erda

Mutluluğumuz, iyi bir eğitim görmemiz için gecesini gündüzüne katarak çalışır. Bunların hepsini bir saniye bile düşünmeden çocukları için yapar.
Kısacası hayatını bize adamış bir babanın çocuğuyum. Bundan, böyle bir babamın olmasından gurur duyuyorum ve babamı çok ama çok seviyorum.
Çünkü; beni çok ama çok sever. Hasta olsa bile aklı hep ben ve ablamdadır, sürekli bizi düşünür.Önemli bir iş için bir günlük  şehir dışına gitse bile bizi çok özler,tabi ben de onu çok özlerim.Bazen bana kızsa da tartışsak ta beni sevdiğinden kuşkum yok.Bazen biz düşük not aldığımızda üzgün olduğumuzu görünce bize moral verir, “üzülmeyin diğer sınavda yükseltirsiniz” der.Eğitimimiz için ve bizi mutlu etmek için elinden ne geliyorsa yapar,ihtiyaçlarımızın hepsini karşılar.
Kısacası hayatını bize adamış bir babanın çocuğuyum. Bundan,böyle bir babamın olmasından gurur duyuyorum ve babamı çok ama çok seviyorum.                                                     
 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.