Boğa Burcu 24/30Ağustos 2014

25.08.2014
25
Boğa Burcu 24/30Ağustos 2014

boğa25 Ağustos Pazartesi günü saat 17.12′de Zomsa Takımyıldızı 2 derecesinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek etkisi hafta boyu sürecek bu evrede özellikle Ebeveynleri olan boğaların ebeveynleri ilgili yeni düzenlemeler uygulamalara gelecekleri için daha ayrıntılı detaycı derin düşüncelerin ağırlıklı olacakları 10 günlük evre olacaktır .Aşk yaşamı olan Boğaların Aşkların gelecekleri aşk yaşadıkları kişiler hakkında gelecek hakkında düşünceleriniz olacaktır .
Aşk yaşamı olmayan Boğaların sürpriz yeni Aşkların başlayacağı 10 günlük evre olacaktır.
Bu evre yaratıcılığınız her zamankinden daha farklı olacak yaşam enerjiniz artacak uzun zamandır beklediğiniz geçekleşmeyen maddi gelirlerin geleceği evre olacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.