Burun Ameliyatlarında Bir Taşla İki Kuş

Burun Ameliyatlarında Bir Taşla İki Kuş

Estetik ameliyat olmaktan çekinen ya da inancından dolayı cesaret edemeyen kişiler, sağlık sorunu vesilesi ile bir taşla iki kuş vurur. İyi nefes alamama, burun kıkırdağı eğriliği, horlama gibi sağlık problemlerinin tedavisi için yapılan burun ameliyatı sırasında, estetik uygulama da yapılması günümüzde sıklıkla tercih edilir.

Doç. Dr. Ümit Taşkın

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

İyi nefes alamama, horlama, kıkırdak eğriliği gibi sağlık sorunları nedeniyle birçok hasta burun ameliyatı olmak zorunda kalır. Günümüzde sağlık için yapılan burun ameliyatı sırasında estetik uygulamalar da sıkça yapılır. Bu nedenle özellikle estetik ameliyata sıcak bakmayan ve dini inanışı nedeniyle işlem yaptırmak istemeyen hastalar, ameliyat sırasında uygulanan estetik müdahalelere daha olumlu bakır.

Burun tıkanıklığını düzeltmeye yönelik yapılan açık veya kapalı burun ameliyatları sırasında, şekil bozukluklarının da rahatlıkla düzeltilebilir.

Minimal Estetik İşlemler Aynı Anda Yapılabiliyor

Kıkırdak eğriliği, horlama gibi sağlık sorunları için yapılan burun ameliyatlarında şekil bozukluklarının düzeltilmesinin yanı sıra minimal estetik işlemleri de yapılabilir. Burun tıkanıklığını düzeltmeye yönelik yapılan açık veya kapalı burun ameliyatları esnasında şekil bozuklukları da rahatlıkla düzeltilebilir. Ayrıca yüz estetiği de yaparak ameliyatı bitirilir. Öte yandan, yüze yağ enjeksiyonu, dudak dolgusu, göz kapağı estetiği, çene estetiği ve gıdı estetiği gibi minimal estetik işlemler de aynı zamanda yapılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.