‘Eros’un Okları’ Aşkınızı Vurmaya Hazır

‘Eros’un Okları’ Aşkınızı Vurmaya Hazır

Havva ile Adem’den bu yana aşk kıvılcımı öyle bir çakılmış ki kadın ile erkek arasında kimi zaman dağlar delinmiş, kimi zaman çöllere düşülmüş. Peki siz hayatınızın aşkını buldunuz mu?

Astroloji Uzmanı Zeynep Değirmencioğlu’ nun yeni çıkan ‘Eros’un Okları’ adlı kitabı aşkın oklarının hangi burcu hedef aldığını ayrıntılarıyla anlatıyor. Ve ‘aşkını burcundan tanı’ diyerek, sizi ruh eşinizi bulmaya davet ediyor.   Bu kitapla ‘Eros’un Okları’ sizi aşkınızı tam hedeften vurmaya hazırlıyor.

Hangi Burç Nasıl Aşık Olur?

İşte 12 burcun aşkları:

Koç kadını : Aslan burcu Koç kadının aşk burcudur. Arkadaşlıktan aşka dönebilen İkizler burcu, cinsel çekimi tetikleyen ise Akrep burcu erkekleridir. Aşkı evliliğe götürecek burçlar ise ön dönem doğumlu İkizler, Terazi ve Kova.

Koç erkeği : İkizler kadını başınızı döndürebilir. Aslan kadınının albenisine kapılabilirsiniz. Size aşkı, sevgiyi, dostluğu bir Terazi kadını verebilir. Ve sizi evliliğe ikna edebilir.

Boğa kadını: Yengeç erkeği ile duygusal bir bağ kurabilirsiniz. Şık ve programlı bir Başak erkeğinin aşk oku sizi hazırlıksız yakalayabilir. Entelektüel bir Yay erkeğinden kaçmanız zor olabilir. Evlilik için ideal eşiniz Akrep ve Balık erkeğidir

Boğa erkeği: Yengeç kadını hemen dikkatinizi çeker. İş ve çalışma ortamında Başak kadınına tutulabilirsiniz. Oğlak kadınından etkilenip, evliliği düşünebilirsiniz. Cinsel olarak bir Yay kadınının cazibesi başınızı döndürebilir. Evliliğe en uygun burçlardan olan Akrep kadını tutku ve sadakatiyle sizi evliliğe ikna edebilir.

İkizler kadını: Siz her burçla anlaşabilirsiniz. Aslan erkeği sakinliği ve sabrıyla sizi çabuk etkiler. Terazi erkeğinin nezaketi sizi aşkın dalgalarına kaptırır. Oğlak erkeğinin karizmasına karşı durmanız güçtür. Kova’yla mutluluğu yakalarsınız.

İkizler erkeği: İkizler kadını gibi bütün burçlarla iyi anlaşır. Ancak iş aşka gelince durum değişir. Nazik ve zarif bir Terazi kadınının ağına takılabilirsiniz. Koç kadını coşkusu başınızı döndürür. Yay kadını sizi evliliğe götürebilir.

Yengeç kadını: Tutkulu Akrep ve hassas Balık burcu erkekleri sizin aşk burçlarınız. Kova burcu erkeğine karşı koymakta zorlanırsınız. Çalışkan Boğa ve Başak erkekleri size güven verir. Oğlak erkeklerinin sahipleniciliği sizi evliliğe götürebilir.

Yengeç erkeği: Aşk burcunuz Oğlak ve Kova kadınıdır. Akrep kadının cazibesi ve tutkusu aşkını tutuşturabilir. Balık kadının gizemli bakışlarına ve şıklığına kapılabilir. Oğlak kadını ise evliliğe daha çabuk karar vermenize neden olur.

Aslan kadını: Aşk burcunuz İkizler ve Terazi erkekleri olsa da Aslan erkeği duygularınızı tetikleyebilir. Sizi evliliğe tutkulu Koç burcu erkeği razı edebilir. Doğal evlilik partneri Kova erkeğidir.

Aslan erkeği: Aslan ve Yay kadını aşk burcunuzdur. Balık kadını tüm arzunuzu tetikleyebilir. Kova ve Aslan kadını sizi evliliğe ikna eder.

Başak kadını: Koç erkeğinin çekim gücü tüm tutucu yanınızı silip atabilir. Sizi evliliğe Balık ve Oğlak erkekleri ikna edebilir.

Başak erkeği: Şık ve ailesine bağlı Yengeç kadının cazibesine kapılabilir. Akrep kadını aklını başından alabilir. Sizi en iyi anlayacak ve evliliğe ikna edecek olan ise duygusallığı ve cazibesiyle Balık kadınıdır.

Terazi kadını: Aslan erkeği aşkını alevlendirir. Sizi evliliğe bir Kova ve Koç erkeği götürebilir.

Terazi erkeği: Aşk burcu Kova kadınıdır. İkizler kadını da aklını bir hayli meşgul edebilir.

Akrep kadını: Aşk burçlarınızın başında Balık ve Başak erkekleri gelir. Yaşamda yükselme azmiyle Oğlak erkeğine çekilirsiniz. Derin duygularınızı yüzeye bir Kova erkeği çıkarabilir. Doğal evlilik burcunuz Boğa erkeği olsa da sizi evlilik kararına, erkeğin toplumsal ve onursal gücü ikna edebilir.

Akrep erkeği: Aşk burçlarınız Balık ve Başak kadınları. Oğlak kadınına çekilebilirsiniz. Doğal evlilik burcunuz Boğa ve Balık kadını olsa da sizi evlilik kararına kadının uysallığı, sabrı ve onurlu gücü ikna edebilir.

Yay kadını: Doğal aşk burcunuz Koç erkekleri olmakla birlikte evcimen ve yumuşak huylu Yengeç ile Oğlak erkeğinden etkilenirsiniz.

Yay erkeği: Koç ve Kova kadınına daha fazla ilgi duyarsınız. Yengeç kadını sizi şaşırtabilir.

Oğlak kadını: Boğa erkeğinin karizmasına kapılabilirsiniz. Aslan erkeğinin cinsel çekimi savunmanızı kırabilir. Doğal evlilik burcunuz, sizin kadar ailesine, evliliğe inanan bir Yengeç erkeği olur.

Oğlak erkeği: Boğa kadınının dişiliği çeker. Tutucu, utangaç Başak kadını sizde evlilik fikrini uyandırır. Doğal evlilik burcunuz yengeç kadınıdır.

Kova kadını: Her burca aşık olabilirsiniz. İkizler erkeği neşesi, aklı ve entelektüel yanıyla sizi aşka çekebilir. Akrep erkeği başınızı döndürebilir. Aslan erkeği ise kararlı ve sabırlı tavrıyla sizi evliliğe ikna edebilir.

Kova erkeği: Yay kadının neşesine ve cazibesine kapılabilir, aşkı yakalayabilirsiniz. Aslan kadının gururlu, kararlı ve asil tavırları sizi teslim alabilir.

Balık kadını: Sahiplenici Akrep erkeğine gözü kapalı aşık olmanız kaçınılmazdır. Doğal evlilik eşiniz ise çalışkan Başak erkeği olması kaçınılmazdır.

Balık erkeği: Yay kadının cazibesi sizi derinden etkiler. Akrep kadının gizemli yanı merakınızı kamçılar. Başak kadını sizi evliliğe ikna eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.