Gençliğinize 30 Dakikada Geri Kavuşun

Gençliğinize 30 Dakikada Geri Kavuşun


Ciltteki sarkma ve kırışıklıkları 30 dakikalık tek bir seansla, cerrahi müdahaleye gerek kalmadan yok eden üç nokta yöntemi artık Türkiye’de! Zamanla yıpranan ve esnekliğini kaybeden yüzün orta kısmı, yanaklar, çene altı ve kaş düşüklüğü gibi problemlerden kurtulmanın en kısa yolu artık “Üç Nokta” yönteminden geçiyor.

Dr. Enis Keskin

Medikal Estetik Uzmanı

Botoks ve dolgu uygulamalarının yeterli olmadığı durumlarda; kaş kaldırmak için, elmacık kemiklerini belirginleştirmede, çene ve yüz ovalini toparlamada, gıdı ve boyundaki elastikiyet kayıplarını gidermede  “Üç Nokta Yöntemi” genç ve diri bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

Hızlı Gençleşmenin Şifresi “ 3 Nokta “ Yönteminde Gizli

“Üç Nokta” uygulaması cilt üzerindeki üç noktadan yapılır. Yöntem, diğer iple yüz asma teknikleri ile karşılaştırıldığında içeriğinde bulunan polilaktik asit sayesinde ciltte ciddi bir lifting ve kolajen stimülasyonu sağlayarak uzun vadeli, çok daha etkili ve hızlı bir sonuç alınmasını sağlıyor.

Üç Nokta ile Doğal Görünümlü Genç Bir Cilde Kavuşmak Mümkün

Yüzdeki esnekliğini kaybetmiş cilt altı yağlı dokuya iğne yardımıyla tek noktadan girilerek; kolajen artırımını sağlayan özel iplerin iki yöne yerleştirilmesiyleÜç Nokta” yöntemi uygulanıyor. Bu uygulama sonrasında, çift yönlü koniler ile cilt altı kolajen dokusunun hızla artar, gençlik hücreleri hızla devreye girer. Böylece ciltte dolgunluk, parlaklık, ve nem artışı sağlanır; bununla birlikte mekanik olarak da cildin gerilir ve gençleşir. Diğer askılama yöntemlerinden farklı olarak bu yöntemin sadece 3 cildin tamamına değil 3 bölgesine uygulanır.

Cilt Altına Yerleştirilen İpler Eriyerek Kolajen Artırımını Sağlıyor

Üç Nokta yöntemi; 30 ile 70 yaş arasındaki elastikiyet ve lifting  problemi olan kişilere uygulanabilir. Cerrahi bir müdahale gerektirmeden,  cilt altına yerleştirilen ipler kısa sürede eriyerek kolajen doku sentezini başlatır. Böylece sarkmalar giderilerek gerginlik, duruluk ve cilt yaşının geriye gitmesi gibi olumlu etkiler kısa sürede elde edilir.

30 Dakikada Ciltteki Sarkmalara Son!

Üç nokta yöntemi; çene hattı, elmacık kemikleri, kaşlar ve boyun bölgesi olarak tüm yüz bölgesine uygulanır. 30 dakika süren uygulama iki – üç yıla kadar kalıcıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.