‘’Görünmez Altın İp’’le Kırışıklarınızdan Kurtulun

17.11.2014
61
‘’Görünmez Altın İp’’le Kırışıklarınızdan Kurtulun

unnamed

Ameliyat olmadan, acı çekmeden yüz gerdirmek artık mümkün. “Görünmez Altın İp” lerle ağrısız, dolgusuz,  günlük hayatınızı aksatmadan bir günde gençliğinize kavuşun.  

Dr. Emre Çiçek

Medikal Estetik Hekim

“Ultra v lift” tekniğiyle kadınların en büyük derdi olan yüz, yanak ve çene sarkmaları, çene altı gıdı sarkmalarının toparlanması, göz kapağı ve kaş düşüklüklerinin tedavisi yarım saatlik tek müdahaleyle kısa zamanda gideriliyor.

Anestezi olmadan dolgusuz yöntemle kırışıklıklarınızdan kurtulun

“Görünmez Altın İple Germe” işleminin basit, ağrısız ve güvenilir bir uygulama. Alın ve boyundaki derin kırışıklıklara da çare olan bu altın iple yüz lifting işlemi ağrısız olduğu için basit lokal anestezi ve anestezik kremlerle uygulanıyor. 30 dakikalık tek seans uygulama yeterli oluyor. İşlem sonrasında kısa süreli ve hafif bir şişkinlik ya da morarma dışında herhangi bir yan etki beklenmediği için tercih eden kişiler günlük hayatlarına rahatlıkla devam edebiliyor. Uygulama etkisini  8-10 hafta gibi bir sürede gösteriyor, sarkmalar düzeliyor ve cilt  gençleşip dirileşiyor.

Görünmez Altın İple estetik kimler için uygundur?

Bu yöntem, çok yoğun sarkma ve yerleşmiş derin çizgilere sahip olmayan kişiler için uygundur. Erkeklere ve kadınlara uygulanabilen altın iple germe işlemi çoğunlukla 30 ile 65 yaş arasında olan, cildinin daha genç ve canlı görünmesini isteyen, yanak ve çene sarkmaları, gözkapağı ve kaş düşüklükleri, gıdı sarkmaları ve yoğun boyun kırışıklıkları olan ancak ciddi ve açık bir yüz gerdirme operasyonuna gereksinim duymayan hastalara uygulanabilir. Yüzünde çok düşük oranda yağ dokusu bulunan veya ince bir dış cilt tabakası olan kişiler için ise daha uygun.  Çok hassas, ince ve oldukça fazla gevşek dokulu bir deriye sahip kişilere de uygulanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.