Güzellikte Yeni Trend: Yüze Bütünsel Dokunuş

Güzellikte Yeni Trend: Yüze Bütünsel Dokunuş

Yüzdeki hacim eksiklikler, kırışıklıklar, göz altı morlukları dahil tüm sorunlara medikal estetiğin uygun bir tedavi seçeneği mevcut. Üstelik kişiye göre ameliyatsız seçenekleriyle… Farklı uygulamalar için farklı içeriklere sahip olan dolgular ile yıllar içinde hacmini kaybeden yüzlerde etkili uygulamalardır.

Dr. Yasemin Savaş

Medikal Estetik Hekimi

Daha da güzelleşmek ve çeşitli sebeplerden ortaya çıkan sorunları gidermek için medikal estetiğin sunduğu çok sayıda alternatif tedavi seçeneği var. Yıllar geçtikçe deride kolajen ve elastin lifleri eskimeye, cildin hyalüronik asit miktarı azalmaya başlar. Yüzde belli bölgelerde hacimsel kayıplar oluşur. Bunların sonucunda, ciltte kırışıklık ve elastikiyet kaybına bağlı olarak sarkmalar meydana gelir. Elastikiyet kaybı ve yüzü taşıyan yağ dokusu kaybı için iyi bir çözüm olan dolgu uygulaması önerilebilir. Deformasyonu fazla yüzlerin yeniden biçimlendirilmesi için özel olarak tasarlanan Ultimate, cilt altı dokularda hacim sağlayarak, yanaklar, zigoma bölgesi, yüz ovali ve çene bölgesinin volüm kazanmasını sağlar. Böylece ciltteki deformasyonlara anında düzeltici etki göstererek yüz uyumunda gözle görülür farklılıklar gerçekleştirir. Yüksek hacim oluşturma kapasitesi ile göz alıcı sonuç ve yüzün mükemmel bir şekilde yeniden biçimlendirilmesini sağlar. Nazolabial oluklar ve akordiyon çizgileri gibi derin yüz kırışıklıkların doldurulmasında Resilient HA Teknolojisi sayesinde esnek bir jel yapısına sahip Deep Lines, gözle görülür bir düzelme sağlar. Yüksek dansiteli yapısı sayesinde uygulandığı yerde aynı anda hem volüm kaybını hem de dermal deformiteleri tedavi eder. Yüzdeki volüm restorasyonu, yüz konturlarının yeniden yapılandırır uygulandığı yerde de aynı anda hem volüm kaybını hem de dermal deformiteleri tedavi eder.

Doğal görünümün sırrı…

Sadece hacim vermek için değil ince kırışıklıklarında zamanında önlemini olarak derinleşmesinin önlenebilir. İnce kırışıkların, kutanöz çukurların veya orta dereceli nazolabial çizgilerin, perioral ve glabella kırışıklıkların doldurulmasında kullanılan dolgu , tüm yüzdeki kaş arası çizgileri de dahil olmak üzere, orta dereceli kırışıklıklar ve nazolabial katlantılar ve peribukkal kırışıklıklar için geliştirilmiştir. Yüksek saf HA yapısı ve monofazik özelliği ile güvenli ve etkin bir tedavi sunuyor. Yumuşak yapısı sayesinde yüzeysel uygulamalarda bile doğal görünüm ve his sağlar. Kolay şekil alan düzeltici etkisi ile hekimler tarafından kolayca uygulanabilir. Partikülsüz yapısı sayesinde yumuşaktır ve doğal görünüm ve his sağlar.

Hayalinizdeki dudaklar gerçek olabilir…

Dudak dolgunlaştırma, şekillendirme ve kontur yapımında Kiss Dudak Dolgusu oldukça sık uygulanır. Dudaklar yapısal olarak ince olabildiği gibi sonradan bazı hormonal aktivite, travmalar, doku destek yapılarının zamanla azalmasına bağlı olarak hacim kaybeder. Dudak estetiği, günümüzün en popüler ve talep gören uygulamalarından bir tanesi olup, estetik ve hacimli dudaklara sahip olmak için yapılan dudak dolgusu işlemidir. Kiss dudakların etrafındaki hassas bölge için özel olarak geliştirilmiş yeni formülasyona sahip bir dolgudur. Yüksek oranda çapraz bağlarıyla, dayanıklı ve çok daha uzun ömürlüdür. Bu dolgu ile dudak kontörünü yeniden belirleyebilir, hacmini artırabilir, dudak köşelerini doldurarak şekillendirebilir ve dudakların nemlenmesini sağlayabilir. Uygulama sonrası dudaklar 12 aya kadar durumunu muhafaza edebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.