İçimizdeki Saklı Güç: Bioenerji

İçimizdeki Saklı Güç: Bioenerji

Evren bir enerji okyanusudur. Beş duyuyla algılayabilen duygu ve düşünceler de enerjidir. Evrensel enerji ile sürekli bağlantıda olan  ve bu yola beslenen vücudumuzdaki enerji sistemimiz özgün bir yapı oluşturur. 

Hatice Er
Bioenerji Uzm.

“Bioenerji” ise kainattaki tüm varlıkların üzerine gönderilen kozmik bir hayat akımı ve yaklaşık 18 bin yıllık bir tedavi metodudur… Bir mercek  görevi yaparak kozmik bioenerjiyi toplayan “bioenerjist” tedavi edeceği kişinin bedenine çok yüksek değerdeki enerjiyi yoğunlaştırarak aktarır.

Bioenerji temelde insanın özünde saklı bulunan bir enerji çeşitidir. Genellikle Rusya ve Orta Asya çevrelerinde başvurulan yöntemin çeşitli hastalıklarının tedavisine büyük katkı sağladığı giderek daha fazla kabul görmekte.

Bioenerjiye içimizdeki “ saklı güç” diyebilir. Fakat her insan içindeki bu enerjiyi kullanamaz veya keşfedemez. Bioenerjiyi açığa çıkarmanın temelinde yüksek konsantrasyon ve enerjinin etkinliğine inanç duyulması yatıyor.

Bioenerji sayesinde vücuda pozitif enerji yüklenerek insan bedeni yeniden  akort edilir. Kişi hangi şikayetle bioenerjiste gelmiş olursa olsun vücudun tamamı tedavi edilir. Şikayet konusu bölge üzerine daha fazla yoğunlaşılsa da tedavi esnasında, vücudta oluşmuş veya oluşmakta olan bütün rahatsızlıklar (sistem bozuklukları) ortadan kaldırılmış olur.

Bioenerjinin çeşitli kullanım alanlarından biri de hastalıkların tedavisi; genellikle tıbbın yetersiz kaldığı noktalarda son bir altenatif olarak görülmekte. Bioenerji tedavisine ihtiyaç duyulan bazı durumlar;

KAN: Kanın bedebdeki çokluğu baş ağrısı, tansiyon, esneme, durgunluk, hissizlik, yüz-dil kızarması, çıban çıkması, yüzde delikli noktalar oluşması hatta burun kanamalarına sebep olabilir.

BALGAM: Vücut renginin beyazlığına, duygusuzluğa, derinin yumuşak ve soğuk olmasına, tükürüğün fazlalığına, sindirimin zayıflığına, fazla uyuma, sindirim bozukluklarına neden olur.

SAFRA: Beden renginin ve gözlerin sarı olmasına, çok hareketliliğe, iştahsızlığa, kusmalara, dilin sertleşmesine, ağız ve burun deliklerinin kurumasına yok açar.

SEVDA: Bedenin kurumasına, deri renginin değişmesine, kanın koyulaşıp siyahlaşmasına, midenin ekşimesine, kasvetin artmasına sebetir. Bu rahatsızların tedavisi, pozitif ve sağlıklı bir yaşam vaat eden bioenerjile mümkündür. Pozitif bir yaşam hayat felsefeniz olsun … Sevgiyle Kalın….

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.