Mars Tılsımı İle Cinsel Yaşamınızı Düzenleyin

17.10.2012
107
Mars Tılsımı İle Cinsel Yaşamınızı Düzenleyin

su karakuşDüzenli bir cinsel yaşam, sağlıklı bir birlikteliğin de anahtarı… Birçok çiftin özel dünyasında yaşadığı cinsel sorunlar psikolojik destek aracılığıyla çözülebiliyor.

Su Karakuş
Astroloji Uzmanı

Astroloji burç yorumundan ziyade bir bilim dalı olarak görülmelidir. Mars Tılsımı ile birçok kişi cinsel yaşamındaki sorunlarını aşıp mutlu olabiliyor.

Gezegen tılsımı nedir, nasıl uygulanıyor?

Gezegen Tılsımları,  astroloji alanında tarihi oldukça eski olan tekniklerin bir araya getirilmesinden oluşturuldu. Bir bakıma gezegen açılarlına sihirli bir dokunuş sağlıyoruz. Bu uygulamalar insan hayatındaki her şeye doğrudan etki eden olumsuzlukların pozitif bir sürece girmesini sağlıyor.

Kişinin doğum haritasında belirlenen olumsuz gezegen açıları bireyin hayatı boyunca iş, aşk ve para gibi talihsizlikler yaşamasına ve umutsuzluğa kapılmasına neden olabiliyor. Gezegen Tılsımı,  uygulamalarında öncelikle uygulamaya katılmak isteyen kişinin doğum haritasına bakılarak o tarihte gökyüzünde oluşan gezegen hareketlerini, konumlarını tespit ediyor ve yönlendirmeyi buna göre yapıyoruz.

Mars Tılsımı ile cinsel yaşam nasıl düzene giriyor?

“Mars Tılsımı’’olarak adlandırılan uygulama yaşamın birçok alanında kullanılabiliyor. Kişinin sorunlarına çözüm bulunması hedef alınan Mars tılsımı ile zayıflayabilir, cinsel yaşamınızdaki mahrem sorunları giderebilir, dileklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Cesaret ve çözüm isteyen herhangi bir sorun, fobilerde Mars tılsımının mucizevi etkilerini gösterdiği alanlar.

Bu çalışma öncesinde katılımcının cinsel yaşamı ile çözemediği bazı sorunları varsa kişin doğum haritasını inceliyoruz. Eğer Mars, astrolojik olarak kişinin cinsel yaşam alanında olumsuz bir açı oluşturmuşa ya da geriliyorsa, cinsel sağlık sorunları baş gösterebiliyor. Biz yapılan uygulamalarda bu ters açıları olumlu hale dönüştürebiliyoruz.

Cinsel sorunlar iki kişinin ortak sorunu da olabilir. Böylesi bir durumda bu uygulamayı çiftlerin birlikte yapması daha olumlu sonuçlar doğuracaktır. Çünkü partnerlerinin ikisinin de doğum haritasında cinsel yaşamını olumsuz etkileyen açılar mevcut olabilir.

Tabi ki şunu unutmamak gerekir; tüm sorunlar için öncelikle doktorlar aracılığıyla çözüm aranmalıdır. Fakat hayatımızda bazen olumsuz giden bazı durumların fiziksel sağlıkla ilgisi olmayabilir. Astroloji alanında yaptığım birçok çalışma ve edindiğim kadim bilgiler gezegenlerin sağlığımızı olumsuz etkilediğini konusunda doğruluğunu kanıtlamıştır. Cinsel sorunların bazılarında kişiler arasında uyumsuzluk, soğukluk vb. durumlar gezegenlerin birbiriyle olan olumsuz açılarından kaynaklandığını göstermektedir.

Herkes Mars Tılsımını yapabilir mi?

Herkes yapabilir. Ancak Gezegen Tılsımlarının Altın Kuralları var. Önce o kuralları öğrenmek ve uygulamak gerekiyor. Basit ama sonuçla doğrudan ilişkili kurallar.

Tılsım uygulamalarında dikkat edilmesi gereken faktör inanmaktan ziyade, sorununuzun ve beklentinizin ne olduğuna karar vermenizdir. Bu doğrultuda yapılan tüm çalışmalar pozitif sonuçları da beraberinde getirecektir. Gezegen tılsımları kişisel doğum haritanız baz alınarak uygulanır bu nedenle bir başkası adına “Gezegen Tılsımı” uygulaması yapmayı aklınızdan geçirmemelisiniz.

Bu uygulamalarda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir.

Uygulamalara katılmak için öncelikle hangi tılsımlara ihtiyacınızın olduğunun belirlenmesi, doğum haritanızın incelenmesi gerekiyor. Doğru tılsımlar uygulanmalı. Mars tek başına sorun kaynağı olmayabilir, bir başka gezegenle olumsuz açı kurabilir. O diğer gezegeninde tılsım uygulamasını mutlaka yapmak gerekiyor. Zincirleme bir olumsuzluğu tek zinciri düzelterek gideremezsiniz. Bu uygulamalar özel günlerde, tam konsantrasyonla yapılmalıdır.

Gezegen tılsımlarının altın kurallarına uymak mükemmel bir sonuç almanız için yeterlidir.  Ayrıca ihtiyacınız olan tılsımlar belirlendikten sonra önerilere uyarsanız hedefinize daha kolay ulaşırsınız.  Mars Tılsımını ve Gezegen Tılsımlarını ihtiyacınız olmasa bile uygulayabilirsiniz. Mükemmel bir seks yaşamının anahtarıdır Mars tılsımı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.