MS’in Yükünü Biorezonans Hafifletiyor

MS’in Yükünü Biorezonans Hafifletiyor

msin-yukunu-biorezonans-hafifletiyorMS hastalığının tedavisinde biorezonans metodundan yararlanılabilir.  Tedavi virüs, bakteri, parazit gibi oluşumları, ağrıları ve alerjileri gidererek MS hastalarının yükünü hafifletmeyi esas almaktadır. Rahatlatılan bağışıklık sisteminin ikinci aşamada güçlendirilmesi için bir program uygulanır. Böylelikle hastalar normal bir insan gibi hayatına devam edebilir ve kendilerine iyi baktıkları sürece atak geçirmezler.

Dr. Sinan Akkurt

Biorezonans Uzmanı

Vücudun savunma sisteminin kendi hücrelerine de saldırması ve yok etmeye çalışması olarak tanımlanan otoimmün hastalıklar arasında en yaygın görülenlerden biri MS hastalığıdır. Biorezonans metodundan otoimmün hastalıkların tedavisinde etkin şekilde yararlanılabilir. Tamamen doğal ve yan etkisiz bu yöntem hastanın yükünü hafifletmeyi ve ardından bağışıklık sistemini güçlendirmeyi hedefler.

Tedavi biorezonansa özel kan testi ile başlar, bu testle hastayı yoran, güçsüz düşüren alerji, virüs, bakteri, parazit gibi oluşumların tespit edilip ardından giderilmesi için kişiye özel tedavi planı uygulanır. Yöntem Türkiye’de yeni, Avrupa’da 30 yılı aşkın geçmişe sahiptir. Tedavi en hafif alerjiden başlar. Böylelikle hastanın zaten hızlı çalışmakta olan vücudunu daha fazla yormak yerine, yavaş yavaş alerjilerin temizlenip bağışıklık sisteminin rahatlatılması amaçlanır.

MS, ankilozan spondilit, crohn, romatoid artrit, Behçet hastalığı, çölyak gibi türleri bulunan otoimmün hastalıkların biorezonans metoduyla tedavisinde, öncelikle yorgun vücutların dinlendirilmesi, yavaşlayıp rahatlamaları, daha sonrasında güç kazanarak hastalığa yenik düşmelerinin önlenmesi esastır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.