Prematüre Bebeklere Destek

Prematüre Bebeklere Destek

Yataş Bedding, prematüre bebeklerin sağlıkla büyümesine destek olmak için El Bebek Gül Bebek Derneği iş birliğiyle hayata geçirdiği projesi kapsamında Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin anne-bebek uyum odasını yeniledi.

—-

Yataş Bedding, geçen yıl El Bebek Gül Bebek Derneği iş birliğiyle hayata geçirdiği Uykunun Mucizesi ile Büyüyen Mini Kahramanlar projesini deprem bölgesinde sürdürüyor.

Prematüre bebeklerin gelişimine destekte bulunmak amacıyla gerçekleştirilen proje kapsamında Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin anne-bebek uyum odasının açıldı.

Projeyle yaklaşık bin 600 bebeğe ulaştıklarını belirten Yataş Bedding Pazarlama Direktörü Selmin Gündoğdu, “Prematüre bebekler anne karnında tamamlanamamış gelişimlerini kuvözde uyuyarak, korunarak tamamlıyor. El Bebek Gül Bebek Derneği ile iş birliğiyle Uykunun Mucizesi ile Büyüyen Mini Kahramanlar projemizi hayata geçirdik. Projemizin ikinci yılında ise ilk adımda Kahramanmaraş Sütçü İmam Hastanesi ile Malatya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nin anne-bebek uyum odalarını yeniledik. Önümüzdeki dönemde de prematüre bebekler ve annelerinin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.