Sağlığınız İçin 10 Pratik Çözüm

Sağlığınız İçin 10 Pratik Çözüm

Sağlığınız İçin 10 Pratik ÇözümSağlık sorunlarınızın çözümünü barındıran 10 önemli madde sayesinde tamamen sağlıklı olmanız mümkün…

1- MiGREN: Saf nane yağı koklayın veya birer damla burun deliklerine sürün; ağrılarınızdan kurtulacaksınız. (Yalnız mutlaka saf nane yağı olmasına dikkat edin.)

2- SAÇ BAKIM YAĞI: 20 cc badem yağı ve 20 cc çam terebentini yarım kg şampuanla karıştırıp kullanın. 2- 3 yıkamanın ardından saçlarınızın daha canlı ve daha parlak olduğunu göreceksiniz.

3- KIRIK KEMİK: Burçak alınarak lapa yapılır ve kırık kemik üzerine serilip sarılır. Kemik cam parçası gibi dağılmış olsa bile kısa zamanda toparlayıp normal haline getirir. (Her gün yeniden lapa yapıp sarılmalıdır.)

4- KİREÇLENME: Kireçlenen bölgeyi günde 1 veya 2 defa ılık zeytinyağı ile ovun; çok faydasını göreceksiniz. Egzersiz de yapabilirseniz sonuç çok daha iyi olur.

5- CİLT BAKIMI: Yatmadan önce cildinizi buğday yağlı bir pamukla iyice temizleyin; sabah uyandığınızda güzelliğinize siz de şaşıracaksınız.

6- DEPRESYON-STRES: Karabaş veya melisa otu çaylarını içebilir veya damıtma yöntemiyle elde edilmiş, üretim izinli ürünler kullanabilirsiniz. Strese karşı çok faydasını göreceksiniz.

7- TIRNAK ŞEKİL BOZUKLUĞU: Her öğün yemek öncesi sarımsak hap gibi uzun süre yutulursa tırnakta düzelmeler olacaktır.

8- AĞIZ KOKUSU: Eğer dişlerde çürük veya iltihap yoksa, misvakla dişlerinizi fırçalayın; ağız kokusu yok olacaktır.

9- EL AYAK TERLEMELERİ: Günde en az iki defa üzüm sirkesi veya elma sirkesiyle yıkayıp normal su ile durulayın. Bir süre devam edildiğinde bu sorun ortadan kalkar; önemli olan düzenli kullanmanızdır.

10- GÖZ ALTI ŞİŞMELERİ: Ilık şekersiz çayla temiz bir pamuk veya bez kullanarak pansuman yapın; şişlik ve morluklara faydasının olduğunu göreceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.