Ses Dalgalarıyla 3 Seansta İncelmenin Sırrı; Ultrashape!

Ses Dalgalarıyla 3 Seansta İncelmenin Sırrı; Ultrashape!

Kilo kaybetmek, güzel bir vücuda sahip olmak için tek başına yeterli değil. Yapılan diyetlere ve yoğun spor programlarına rağmen bölgesel fazlalıklar can sıkıcı olabiliyor. Ultrashape, bu gibi durumlarda acısız ve ağrısız incelme imkanı sunuyor.

Dr. Mehtap Vatansever
Estetik Uzm.

Bölgesel yağlanma güzel bir vücuda sahip olmanın önündeki en büyük engellerden biri. Ne kadar zayıf olursanız olun, özellikle basen ve karın bölgesindeki yağlar yüzünden ideal bir görünüme sahip olamayabilirsiniz. Yıllardır fizik tedaviden tümör hücrelerinin küçültülmesine, böbrek taşlarının kırılmasına kadar tıbbın birçok alnında kullanılan ses dalgaları, son dönemde bölgesel yağları parçalamak için de kullanılıyor.

Uzun süren Ar-ge çalışmaları sonucu ABD’de gerçekleştirilen Ultrashape teknolojisi, benzerlerinden farklı olarak yağ hücrelerini zarlarıyla birlikte parçalayıp kalıcı olarak yok ediyor.

SADECE 3 SEANSTA İNCELMEK MÜMKÜN

İdeal sonuç için yalnızca 15 gün arayla uygulanacak 3 seans yeterli. Her seansta ultrason dalgalarıyla vücudun seçilen bölgelerindeki yağlar kırılarak yok ediliyor.  Üstelik seans sonrasında korse giymeye ihtiyaç da kalmıyor. En önemlisi, uygulama yapılan bölgede  morluk veya kızarıklık oluşmuyor. Bu özellikleri sayesinde hem kış hem de yaz aylarında uygulanabilen sistem sayesinde kısa sürede bölgesel yağlardan kurtulmak mümkün oluyor.

Yöntemi özellikle bel, basen ve yan simitlerden şikayet eden kadınlar ile bel, mide ve karın yağlarından şikayetçi erkekler tercih ediyor. Yöntem, damarlara, sinirlere ya da deriye zarar vermeden hedeflenen bölgedeki yağların kalıcı olarak parçalanmasını sağlıyor.

UYGULAMA 1 SAAT SÜRÜYOR

Utrashape yöntemi uygulanmadan önce kameralı bilgisayar sistemiyle vücut analizi yapılıyor. Kişinin yağ kalınlığına bağlı olarak vücuda yapılacak atış sayısı belirleniyor. Her seansta kişinin ihtiyacına göre 500 ila 600 arasında atış yapılıyor. Uygulama sadece 1 saat sürüyor. Yani; son derece pratik olan Ultrashape yöntemini öğle molasında dahi yaptırıp, ağrısız bir şekilde işinize dönebilir, hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Seans sonrasında kişinin dikkat etmesi gereken tek şey ise yağdan fakir bir beslenme programı uygulamak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.