Sevgililer Günü’nde Sevdiğinizi Büyüleyin

17.10.2012
34
Sevgililer Günü’nde Sevdiğinizi Büyüleyin

sevgiler günü,hediye,hediye,long time liner,makyaj,kozmetik,14 şubat,Sevgililer Günü’nde sevgilinizin hayranlık dolu bakışlarını üzerinizde hissetmek ister misiniz? Hem de Long Time Liner ile 2 saat gibi kısa bir sürede…  “14 Şubat’ta sevdiğime nasıl bir hediye vermeliyim” diye kara kara düşünmenize gerek yok. Yapmanız gereken tek şey Long Time Liner kalıcı makyaj merkezine uğramak ve oradaki hünerli ellere kendinizi bırakmak. Bu uygulamadan sonra 14 Şubat gecesi sevgilinize vereceğiniz en güzel hediye kendinize güveniniz olacak. Dünyadaki yeni güzellik trendi doğal kalıcı makyaj yöntemi Long Time Liner, bir öğle arasında bile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Mevcut en gelişmiş kozmetik mikro pigmentasyon tekniği olan ‘conture® make-up’; dövme, lazer ya da ameliyatla gerçekleştirilen makyaj tekniklerinden farklı olarak anesteziye gerek duyulmadan acısız uygulanabilen basit bir yöntemdir. Ayrıca bu teknik, cildin epidermis adı verilen üst tabakasına uygulandığı için, cildin doğal yenilenme süreci olan yaklaşık iki yıllık bir dönemin sonunda tamamen kayboluyor. Bu da makyajı farklı şekillerde tekrar yeniletme şansı yaratıyor.

 LONG TIME LINER® Conture® Make-up yöntemi güvenlidir, çünkü renkleri yüzde100 alerji testinden geçirilmiştir. Tamamen doğal, aynı zamanda antibakteriyel olma özelliğindedir. Tek kullanımlık iğne ile uygulanır ve ekipmanları en üst derecede sağlık koruma uygulamalarına tabi tutulur.

 LONG TIME LINER®, kozmetik ürünlerine alerjisi olanlar için de sağlıklı bir seçenek. Üstelik mevsimsel hiçbir kısıtlama olmadan, yılın her ayında rahatlıkla uygulanabiliyor.

 Long Time Liner kalıcı güzellik merkezi sayesinde doğal görüntünüzü kaybetmeden, yüzünüzdeki küçük kusurları kapatabilir, kaş, göz veya dudak çerçevesinde ve renginde yapılan küçük değişikliklerle çok daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.