Sihirli Değneğiniz Olsa Nereye Dokunurdunuz?

12.08.2014
44
Sihirli Değneğiniz Olsa Nereye Dokunurdunuz?

sihirli-degneginiz-olsa-nereye-dokunurdunuzFazla kilolarınızdan bir dokunuşta kurtulup hep giymek istediğiniz kıyafetlerin vücudunuza tam oturduğunu görmek istemez misiniz? Yüz ifadenizi bitkin gösteren göz altı torbalarından ve bakışlarınızın canlılığını örten kaz ayaklarından bir dokunuşta kurtulabileceğinizi söylesek ne hissederdiniz? Bunları ancak masallardaki bir sihirli değneğin halledeceğini düşünüyorsanız, haklısınız!

Op.Dr. Coşkun Taşçı

Estetik Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Sürekli yeni bir diyet denemekten ve sıkı egzersizlerin görüntünüzde istediğiniz etkiyi yapmadığını görmekten sıkıldıysanız belki de amacınıza uygun bir yol izlemiyorsunuzdur. Vücudumuzun genetik olarak miras aldığı yapı ve eğilimleri nedeniyle geniş basen hatları, üst bedene göre kalın alt beden ve bacaklar, kalın göbek çevresi, vücuda oranla kalın kollar veya sarkan gıdı gibi istenmeyen durumlarda diyet veya spor fayda vermeyecektir. Çünkü incelme sağlanabilir, ancak kollarımız vücudumuza göre yapısal olarak kalınsa, yine öyle kalacaktır. Son on yıldır FDA onaylı Lazer Lipoliz yöntemiyle genel anesteziye gerek duymadan yaklaşık bir saat içinde basen, gıdı, kalın kol, göbek bölgesinden yağ alarak, kısaca bir seans içinde rahatsız olunan her bölgeden kurtulmak mümkün. Uygulama sırasında özel bir lazerle yağ alınan bölgenin gerginleştirilerek sarkmaması  sağlanır ve işlem sonrası hasta 1-2 saat dinlenmesinin ardından günlük hayatına devam edebilir.

Bunun yanı sıra alnınızdaki hafif çizgiler, göz çevrenizdeki yaşlanma belirtileri, dudak kenarlarınızdaki kırışıklardan kurtulup, taptaze bir gülümsemeyle gençleşmiş bir görünüme kavuşulabilir. Kişinin ihtiyacına göre farklı yöntemleri kombine ederek istenen görünümü elde etmek artık bir doğru analiz ve tercih meselesidir. Her bölge ve sorun için farklı çözümler söz konusudur. Arzu edilen doğal görünümü elde etmek, sadece tek bir tekniğin, her duruma uygulanmasıyla mümkün olmaz. Uluslar arası onaya sahip güvenilir Kök hücre, lazer biyostimülasyon veya ultherapy  yöntemleri arasından hedeflenen bölge, cildin gördüğü hasar derecesi ve boyutuna göre öngördüğümüz etkileri yaratacak olan en uygun yöntemi tercih ederek çalışıyoruz. Teknolojinin sağladığı imkanlar ve klinik tecrübemiz dahilinde işimizi şansa bırakmamaya çalışıyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.