Soğuk Hava Dalgasıyla Kilolarınızdan Kurtulun

Soğuk Hava Dalgasıyla Kilolarınızdan Kurtulun

Derin ve hızlı yağ eritmede, hızlı ve acısız yüz onarımında yeni bir teknoloji olan soğuk hava dalgası-radyofrekans yöntemi.  Kalıcı güzelliğin yanısıra yöntem istenmeyen kilolarınızdan kurtulmak için yeni bir alternatif sunuyor.

Dr. Yasemin Hızarcı
Medikal Estetik

İnfrared ışınları ile birleştirilen soğuk radyofrekans teknolojisinin bir arada kullanıldığı yeni yöntem kısa sürede sonuç vermesi ve güçlü soğutma sistemi sayesinde istemediğiniz kilolarınızdan kurtulma şansı veriyor. Uygulama ağrısız, acısız olmasıyla da dikkat çekiyor.

Geliştirilmiş soğuk radyofrekans ve infrared teknolojisinin bir arada kullanılmasıyla geliştirilen teknik yüz gençleştirme ve bölgesel hızlı yağ eritmede yepyeni bir alternatif sunuyor. Aynı cihaz ile farklı başlıklar kullanılarak yüz gençleştirme, bölgesel zayıflama ve sıkılaştırma sağlayan uygulama hepsini bir arada sunarak diğer yöntemlerden ayrışıyor. İnfrared ışınları ile birleştirilen soğuk radyofrekans acı oluşmadan etkinin daha derine inmesini sağlayarak güçlü ve hızlı bir etki sağlarken aynı zamanda ağırısız ve morarmasız tedavi fırsatı veriyor.

Yüz gençleştirmede ve hızlı yağ eritmede çok başarılı sonuçlar vaat ediyor. Soğuk radyofrekans yöntemi defalarca uygulama gerektirmediği için hastayı kısa sürede sonuca ulaştırıyor.

Soğuk Raryofrekans işleviyle  (-5°C / -25°C) ağrısız, acısız ve hızlı vücut şekillendirme seansları gerçekleştirilen yöntem sonucunda ilk seanstan itibaren gözle görülür kalıcı sonuçlar elde ediliyor. Ayrıca bu yöntem zayıflama ile birlkte sıkılışma da sağlıyor. Vücud uygulamaları haftada 2 kez 10 seans olarak yapılıyor.

Soğuk radyofrekans yöntemini diğer selülit ve bölgesel zayıflamada kullanılan tedavi cihazlarından (kavitasyon vb.) ayıran özellik; uygulama alanının daha geniş olması ve sonuçlarının daha hızlı olarak ortaya çıkmasıdır. Soğuk radyofrekansın sadece karın, basen gibi bölgelerin yanısıra gıdı, sutyen çizgisi, sırt, kol ve bacak içleri gibi zor bölgelerde de çok etkili bir yöntemdir. Bu yöntem aynı zamanda yüz gençleştirme, sıkılaştırma, kırışıklık azaltma, cilt gençleştirme ve elastikiyet kazandırma, toparlama, geniş gözeneklerin tedavisi, gıdı yok etme gibi sorunlara da kökten çare oluyor. Anestezik hiçbir uygulamaya gerek kalmaksızın uygulanan yöntem güçlü soğutma tekniği ile acısızdır. Uygulama sonrası yüzde sosyal hayata engel olacak bir durum oluşturmaz. 15–20 dakika süren yöntem cildin durumuna göre haftada 1 veya 15 günde 1 tekrarlanabilir. 5–6 seans etkili yüz gençleşme ve sıkılaştırma da yeterlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.