Tepeden Tırnağa, İçten Dışa Sağlık

Tepeden Tırnağa, İçten Dışa Sağlık

Doğal ortamından toplanan bitkilerle hazırlanan özel karışımlarla beyindeki hipotalamus bölgesinden başlanarak, tüm vücuda yapılacak masajla fil hastalığı, beyin felci, iskelet şekil bozuklukları, idrar kaçırma, migren, sinüzit gibi hastalıklar çözüme kavuşabilir. Masajın  amacı; kan dolaşımının hızlanıp, sorunlu bölgeye kan gitmesiyle birlikte iyileşmenin sağlanmasıdır.

Necla Batum

Vücut Bakım Uzmanı

Masaj ve özel vakumlu sistemle baştan başlayan iyileştirme süreciyle kan dolaşımı hızlandırılıp, nörolojik noktalar harekete geçildiğinde hastalıkların çözümü için ilk adım atılmış olur. Tepeden başlama nedeni beyinde bazı noktaların harekete geçirilmesinin gerekmesidir. Özellikle fil hastalığı, beyin felci, iskelet şekil bozuklukları, idrar kaçırma, migren, sinüzit gibi hastalıklarda kişiye özel hazırlanmış karışım, vakumlu makine ve masajla birlikte kısa sürede iyileşme sağlanıyor. Beyindeki hipotalamus noktası -acıktıran, mutlu eden, vs.- çalıştığında obezite, imbik hormonları yöneten nokta uyarıldığında ise dinginlik ve ferahlık sağlanır. Estetik bakımlar, gençleştirme programı, selülit, zayıflama, vücut şekillendirme, vücudu orantılama gibi bakımlarda başarılı sonuçlar elde edilir. İşlem sırasında ağrıları olanlar ağrılardan kurtulur, sınır sıkışmaları giderilir. Duruş bozukluğu yani kamburluk varsa düzelir. İdrar kaçırma sorunu üçüncü seanstan sonra ortadan kalkar.

Fil hastalığında mucize başarı

Halk arasında fil hastalığı olarak bilinen lenfatik sıvıların hücre dokuları arasında sıkışarak basınç uygulaması ve şişmesi, lenf sisteminin yapısal bozukluğundan kaynaklanır. Dokular arası geçiş düzenli yapılamadığında bu sıvılar birikerek bacaklarda ve kollarda şişmeye neden olur. Kişiye özel hazırlanan karışımlar ve makinelerin yardımı ile zayıflaması gereken bölgedeki lenfler harekete geçirilerek çalışır duruma getirilir. Lenflerin atık maddeleri bünyesine alarak lenf boşaltım noktalarına taşıyıp, vücuttan atılması sağlanır.

Ayrıca düzenli yapılan egzersiz sayesinde vücut eski halini alır ve kaslar daha çok hareket ettiği için basınç bir nebze azaltılarak hasta hareket etmeye başlar.

Fil hastalığı için ödem ile ilgili lenflerle çalışılır. 5-6 seanstan sonra ortalama 2 ay gibi bir sürede iyileşme sağlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.