Yağlardan Ameliyatsız Kurtulun

17.10.2012
19
Yağlardan Ameliyatsız Kurtulun

Yağlardan Ameliyatsız KurtulunAğrısız, acısız üstelik sadece 1 seansla yağlarınızdan kurtulmak, hayalini kurduğunuz şekilli vücuda kavuşmak nihayet mümkün.

Dr. Gönül Ateşsaçan
Estetik

Soğutarak inceltme ve vücut şekillendirme yöntemi soğuk lipoliz ile diyetlere ve düzenli egzersizlere rağmen sizi bir türlü bırakmayan bölgesel fazlalıklardan kurtulmak artık çok kolay. Bölgesel fazlalıklar, ideal kiloda olanlarda bile rahatsızlık oluşturur. Bu kişiler ağrısız, acısız, diyetsiz, 1 seansla bölgesel yağlarından  tamamen kurtulmak isterler. En fazla şikayet ettikleri konular: ‘Karnım, yanlarım diyete rağmen hiç gitmiyor, daha çok zayıflarsam da yüzüm çok çöküyor. Nasıl  kurtulurum bu karnımdaki, belimdeki ve kalçamdaki yağlardan’

Soğuk Lipoliz ile:
Tedavi cerrahisiz olarak yağ hücrelerinin dondurularak o bölgeden atılmasını sağlıyor. Kristalize olan yağ hücreleri istenilen bölgeden uzaklaştırılıyor.

•Bölgesel yağlanma olan tüm bölgelerde uygulanabilir: karın, kalça, bel bölgesi, bacaklar, çene altı, kollar, sırt bölgesi.
•Etkisi 2. haftadan itibaren görülüyor. 2. ve 3. ayın sonunda hasta tam sonuç alıyor.
•Bölgesel olarak % 20 – 30 yağ hücreleri azalır. Bu da oldukça iyi bir orandır. Yağ hücreleri doğan bağışıklık hücreleri ile ortamdan uzaklaştırılır.
•Sonuç olarak 2-4 cm incelme sağlanır.
•Soğuk lipoliz ile hiçbir ilaç ve cerrahi müdahale olmaksızın cildin altındaki yağ hücrelerine ulaşılır. Uygulama sırasında ve sonrasında hasta bir ağrı ve acı  hissetmez.
•Morluk Oluşmaz, Çevre Dokular Zarar Görmez

Bu yeni yöntem, şu an ABD ve Avrupa’da hızla yaygınlaşıyor. Yağları dondurmada, 2011 yılının en iyi teknolojisi olduğu ispatlanan soğuk lipoliz, 18 yaş üzerinde kadın ve erkeklerde kullanılabilir.
Soğuk lipolizde, cihazın vakum özelliği ile sadece hedef yağ dokusunu kavrayarak diğer çevre dokulara zarar vermeden uygulama başlığının içine hapseder ve seçici krio-teknolojisi sayesinde kontrollü olarak o bölgenin ısısını alır. Böylece soğuğa karşı hassas olan doymuş yağ hücrelerinin elimine olmasına yardım eder.
Yüksek teknolojisi sayesinde bölgesel incelmeye yepyeni bir yaklaşım getiren soğuk lipoliz ile uygulanılan bölgenin deforme olmasını da engeller.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.