Yaz Kapıda Varislere Elveda

17.10.2012
123
Yaz Kapıda Varislere Elveda

varis,varis tedavisi,varisten kurtulun,tedavisi,epila,slimed,epila slimed,clıb,epila slimed club, ayşe bocan,ayse bocan,lazer,lazer tedavisi,kılcal damar,damar,gebelik,Yaz Kapıda Varislere ElvedaYaza girmeden fazla kilolarınız verdiniz, formunuza kavuştunuz. Peki bacaklarınızı damarların gölgesinden kurtarabildiniz mi? Son teknolojiler sayesinde 5-25 dakikalık 1-6 seans ile varislerinizden kurtulabilirsiniz.

Kılcal damarların genişlemesinde temel etkenler; genetik faktörler ,gebelik, kuru ve incelmiş  ciltler ,ayakta sıkça durmayı  gerektiren bazı meslek grupları ve yaşlılıktır. Bu durumun kişinin hem fiziksel görünümünde hem de sağlığında olumsuz etkileri vardır. Ancak son teknolojilerden yararlanılarak uygulanan lazerle kılcal damar tedavisi varis kabusuna son veriyor…

Kullanılan bu teknoloji sayesinde ne iğneli yöntemlere ,ne de ameliyata gerek kalmadan ciltteki genişlemiş damarlar kolaylıkla görünmez hale getiriliyor.

Lazer tedavisi sırasında özel bir lazer enerjisi kullanılır. Lokal anestezi veya ağrı kesici kullanmaya gerek olmadan yapılan uygulama esnasında, ciltte sadece bir paket lastiğinin çarpması gibi bir his duyulur.

Tedaviden hemen sonra ise hasta, gündelik yaşamlarına dönüp, spor aktivitelerini gerçekleştirebiliyor. Tedavi sonrasında kullanılacak  varis çorapları ise hem tedavinin başarısını artırıyor hem de yeni gelişebilecek varislere karşı korunma sağlıyor.

Lazer ile varis tedavisi sonrası yan etkiler nadirdir. Bazen hastalar lazer yapılan hat boyunca kızarıklıktan şikayetçi olabilirler. Bazen işlem sonrası erken dönemde lazer uygulanan damar deri altında hafif ağrılı bir sertlik şeklinde hissedilebilir. Bu birkaç hafta içinde kaybolur. Hastalar çok nadiren lazer uygulanan toplardamar üzerindeki deride uyuşukluktan yakınabilirse de, bu durum da birkaç hafta içinde düzelir.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.