Yengeç Burcu 2019 Kariyer, Sağlık, Aşk

02.12.2018
133
Yengeç Burcu 2019 Kariyer, Sağlık, Aşk

Yengeç Burcu: Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanların 2019 yılı öngörülerinde ciddiyet var. Siz sevgili yengeçler, bu zamana kadar neler yaşadınız? Neleri feda ettiniz? Sevdikleriniz için kendinizden ne kadar vaz geçtiniz? Yıldızlar bu yıl size daha fazla kendinize değer vermenizi öğütlüyor. Bu yıl sizin ve sizin önceliklerinizin yılı olacak. Bu yıl ben nasıl istersem öyle olsun yılı.

Kariyer: Kendinizi paralaya paralaya çalıştığınız kariyerinizde de bu yıl ben nasıl istersem öyle olsun yılı. Fırsatları kendiniz yaratacak ve hak ettiğiniz her şeye kavuşacaksınız.

Sağlık: Sevgili Yengeçler, 2019 yılında sağlığınız sizin için çok önemli olacak. Spor yapmak, dengeli beslenmek ve sağlıklı alışkanlıklar edinmek önceliklerinizde. Bunun sonucunda da sağlıklı, fit ve zinde bir yıl geçireceksiniz. Kendinizi spor yaparken fazla zorlamamaya özen gösterin.

Aşk: Ciddi ilişkiler zamanı. Flörtler aşka ve evliliğe dönüşebilir. Eş ile bağlar güçlenecektir. Tutkulu bir yıl sizi bekliyor. Tadını çıkarın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.