Yenilenin ve Onu Yeniden Kendinize Aşık Edin!

12.02.2015
63
Yenilenin ve Onu Yeniden Kendinize Aşık Edin!


Sevgililer gününde yenilenip sevdiğinizi yeniden kendinize aşık etmek istemez misiniz? Yüzünüzden yılların izini silmek, yorgunluk belirtilerini, cildinizin yapısını iyileştirmek, ince çizgilere, kırışıklıklara karşı neşter kullanmadan ve kısa sürede sonuç alınan bir çok uygulama  teknoloji sayesinde artık mevcut.

Estetik Plastik ve Rekonsrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Ali Duman

Yenilenme kadınları hem ruhen, hem de görsel olarak güzelleştirir. Özellikle küçük lazer dokunuşlarıyla hastanın beklediğinin ötesinde sonuçlar elde edilebilir. Tepeden tırnağa yenilenmek ve sevgilinizin karşısına büyüleyici bir şekilde çıkmak için ufak  bir müdahaleyle büyük fark yaratacak etkili uygulamalar  teknolojiyle beraber artık mümkün.

En  etkili uygulamaların başında Lazer Biyositümülasyon, yani lazer destekli kök hücre tedavisinin geldiğini belirterek, bunun yanı sıra Ultrasonik yüz gençleştirme ve botokslifting işlemini de çok talep gören uygulamalar arasında sayılabileceğini söyleyebiliriz.

Cerrahi operasyondan çekinenlere çözüm yolları

Ameliyatsız uygulamalar hastanın şikayetine göre değişiklik gösterir. Yüz sarkmaları için lifting, kırışıklıklar için lazer destekli kök hücre tedavisi, gıdı veya karın gibi yağ depolarından kurtulmak için lazer ya da ultrasonik lipoliz, ultrashape, soğuk lipoliz gibi yöntemler kullanılabilir.

Dış görünümün çok önemli olduğu günümüzde ufacık bir yara izi çoğu zaman insan psikolojisini olumsuz etkileyebiliyor. Çeşitli sebeplerle cildimizde meydana gelen yaraların izlerini yok etmede hala alternatif bir sistem bulunmadığı için ileri lazer tedavileri ile kök hücre kombinasyonu uygulanmaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.