Yılları Geriye Almaya Hazır mısınız?

Yılları Geriye Almaya Hazır mısınız?

Yüz ve vücut uygulamalarında zamanı geriye alabilen etkin sonuçlara sahip olan Zaman Makinası diyatermi odaklı radyofrekans, diyatermi kontraksiyon ve ultrason teknolojisinin bir arada kullanıldığı, patentli özel bir anti-aging sistemidir.

Dr. Berfu Babucçu

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Zaman Makinesi’nin en önemli farklılığı; daha önce anti aging sistemlerde rastlanmayan yüz kaslarının titreşim teknolojisi ile uyarılarak cilt toparlanmasının sağlanması gelir. Diğer farklılık; sadece yüzle değil, kollar, bacaklar, bel çevresi, ağrı tedavisi ile nöropatik uygulamalarda da kullanılmasıdır. Sistemin bir diğer artısı ise birçok anti aging uygulama öncesi tavsiye edilen cilt temizliğini kendi bünyesinde, başlangıç aşaması olarak gerçekleştirmesidir (su peeling).

Yüz Uygulamaları

*Ultrasonik temizleme (Su peeling)

*Diyatermi Odaklı RF (yüz germe)

*Diyatermi kontraksiyon (yüz kaslarının toparlanması)

*Altın Taç

Vücut

*Selülit tedavisi

*Bölgesel incelme

*Kol-Karın sarkmalarında toparlama

Fizyoterapi

*Ağrı tedavisi

*Fibromiyarji

*Nörotropik uygulamalardır.

Ultrasonik temizleme (Su peeling)

Su peeling: Yüksek frekanslı ultrason dalgaları ile cilt yüzeyindeki ölü tabakanın su yardımıyla temizlenmesi, bu derinlemesine yapılan temizlik sonraki aşamalar için bir hazırlık niteliğindedir.

Aynı zamanda cilt bakımında kullanılan hücre yenileyici, akne oluşumunu azaltıcı vb. içeriklerin, ultrason yardımı ile cilt altı dokularına iletilmesini sağlar.

Diyatermi Odaklı RF (yüz germe)

Cilt yüzeyinde ısı yaratmadan çalışır. Yüksek yoğunluklu, odaklı radyofrekans enerjisi ile cildin nem ve esnekliğini sağlayan kolajenlerin üretimini artırır, yılların etkisi ile deforme olan yüz ovalini yeniden şekillendirir. Bu şekillenme ilk seansta bile gözle görülür şekilde gerçekleşir.

Diyatermi kontraksiyon (yüz kaslarının toparlanması)

Patentli RF teknolojisi ile yüz ve vücut bölgesi kaslarında titreşimli bir uyarı sağlayarak kas boyunu kısaltır, böylece yaşlanmayla birlikte gevşeyen, sarkan ve incelen kas yapısının toparlanmasını sağlar.

Altın Taç

Medikal estetik ve kozmetik alanında uzun süredir kullanılan iğneli RF ve altın iğne teknolojilerinden farklı olarak Brera tarafından geliştirilen taç şeklindeki iğneleme sistemi sayesinde daha az ağrı ile daha etkin tedavi sağlanabilmektedir.

Bu teknoloji ile ince kırışıklıkların tedavisi, dudak üstü sigara izi tedavisi, göz çevresi kaz ayakları tedavisi, sivilce izi tedavisi çok daha konforlu şekilde sağlanmaktadır.

Selülit tedavisi

Selülit; deri altındaki yağ sayı ve hacminde artış, cilt altı kas dokusu tonusunda azalma, cilt altı dokularda dolaşım bozukluğu ile kendini belli eden bir hastalıktır.

Zaman Makinesi Brera, diyatermi odaklı RF teknolojisi ile yüzeysel cilt dokusuna zarar verilmeden ısı yardımı ile şekillenme sağlanır. Cilt altında deforme olmuş yağ dokusu eritilir, bölgenin kan akışını düzenlenir.

Selülitteki bozulan kas yapısı ise diyatermi konstrafjksiyon teknolojisi ile tedavi edilir.

Bölgesel incelme

Makine aynı zamanda bölgesel incelme tedaviler için özel tasarlanmış odaklı kavitasyon sistemine de sahiptir. Yağ patlatma etkisi ile bölgesel incelmeyi sağlar. Aynı zamanda bölgede eritilen yağların lenfatik yolla atılması için bölgesel lenf yollarını uyaran yüksek yoğunluklu enerji akımı içerir.

Kol-Karın sarkmalarında toparlama

Zaman Makinesi ile sarkma tedavisi, sadece yağ dokusunu eritmeyip aynı zamanda cilt altı kan dolaşımını düzenleyen ve yeni kolejen oluşumunu sağlayan bir yöntemdir. Özellikle cerrahi tedavi olanağının düşük olduğu kol-iç bacak gibi bölgelerde maksimum toparlanma sağlar.

Fizyoterapi

Yöntem ile fizik tedavi ve spor hekimliğinde de ağrı tedavisi, bölgesel yaralanmalar ve fibromiyarji tedavisinde de kullanılmaktadır. Cihaz İtalya bisiklet takımı ve birçok futbol takımında sporcu yaralanmalarında aktif olarak kullanılmaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.