Ameliyatsız Gençleşmede Son Trend: Ellipse Laser

Ameliyatsız Gençleşmede Son Trend: Ellipse Laser

Ellipse Laser cilt altında, istenilen derinliğe kadar inebilen mikro ısı kanalları açılarak yapılan bir işlem. Gözle görülemeyecek boyutta olan bu kanalların oluşturduğu hasar cildin kendini onarma ve yenileme özelliğini harekete geçirir. Cilt kendini yeniler, kalitesini arttırır ve pürüzsüz bir görünüme ulaşır. Ayrıca açılan bu kanallar aracılığı ile uygulamanın amacına uygun içeriğe sahip ürünler cildin en derin tabakalarına kadar gönderilir.

Dr. Erçin Özüntürk

Dermatolog

Ameliyatsız gençleşmek isteyenler için son trend olarak gösterilen Ellipse Laser ağrısız ve hızlı sonuç veriyor. Sonuçlardaki başarının yanı sıra uygulamanın hemen ardından günlük yaşama dönülebilmesi de sistemin dünyada artan bir hızla tercih edilmesine ve bilinirliğinin gün geçtikçe artmasına neden olmaktadır.

Diğer cilt lazerlerinden farkı;

 • Ağrısız bir yöntemdir.
 • İşlem sonrasında çok kısa süreli bir kızarıklık oluşur. İşlemin yapıldığı kişi aynı gün günlük yaşamına dönebilir.
 • Etkisini çok kısa sürede gösterir.
 • Risksiz, kolay ve hızlı bir uygulamadır.

Uygulamanın ne için yapılacağı ve sorunun büyüklüğüne bağlı olarak ayda bir kere, toplamda 1-3 seans uygulama yapılabilir. Uygulama alanına bağlı olarak 2-30 dakika arasında sürmektedir.

Ellipse Laser Kimlere Uygulanabilir?

 • Dudakta dolgu maddesi kullanmadan dolgunluk isteyenlere, daha pembe ve çizgisiz bir dudak isteyenlere,
 • Yüz veya vücudunda ameliyat veya kaza nedeniyle yara izi olanların bu izlerini hafifletmek amacı ile;
 • Yüzünde akne izleri, çukurlukları olanlara,
 • Geniş porlarından şikâyetçi olanlara,
 • Cilt kalitesinin yükselmesini, parlamasını ve daha canlı görünmesini isteyenlere,
 • İnce ve derin kırışıklardan şikâyetçi olanlara,
 • Doğum ve ya hamilelik sonrası ya da aşırı kilo alıp vermeden dolayı vücudunda çatlak olanlara.

 

Dolgusuz, Dolgun, Doğal Dudaklar

İlerleyen yaş ile birlikte dudaklar da tıpkı cilt gibi yaşlanmaya başlar. Eskiden olduğu gibi pembe, çizgisiz görünümünden uzak olduğu için dudakları da gençleştirme ihtiyacı duyulur. LIP LASER uygulaması ile sadece bir dakikada dolgusuz, dolgun, doğal görünümlü, pembe ve canlı dudaklara kavuşmak mümkün.

LIP LASER uygulaması

Dudağın volümünü herhangi bir madde enjekte etmeksizin kalınlaştırır. Dudak üzerinde oluşmuş çizgileri gideriyor. Dudak kontürü belirginleşirken, çevresindeki çizgiler ortadan kalkıyor.  Dudaktaki nem miktarını arttırıp kuru görünümünden arındırır. İşlem süresi çok kısa, uygulama sırasında ve sonrasında çok az bir acı hissedilir, risksiz ve güvenli bir uygulamadır.

Uygulaması öncesinde  dudaklara anestezik etkili bir krem uygulanması uygulamanın konforunu arttırmak açısından önerilebilir. Uygulamanın istenen sonuçlarına, 1-3 seansta ulaşmak mümkündür. Uygulamanın maliyeti benzer dolgu uygulamaları ile karşılaştırıldığında oldukça makuldür. Sonuçlar ise mükemmeldir. Kişi istediği dolgun, genç, çizgisiz ve pembe dudaklara sadece bir dakikalık bir işlemden hemen sonra kavuşabilir. Hafif bir acı ve kızarıklık oluşabilir ama bu durum da birkaç saat içinde normale döner.

YORUMLAR
 1. malik dedi ki:

  cihaz hakkında bil almak istiyorum

  1. admin dedi ki:

   Dr. Erçin Özüntürk’ü arayabilirsiniz.