Gerçek mi? Cesaret mi?

Gerçek mi? Cesaret mi?

Cesaret nedir? Gerçeklik ne demektir? Gerçeklik ve cesaret birlikte nasıl bir güç yaratır?  1 Mart sabahı, ufukta Koç Burcu yükselirken, başta Koç ve Balık’lar olmak üzere Zodyak’ın tüm çocuklarının kafaları biraz karışık olacak.

Filiz Yaşar Zorka

Astroloji Uzmanı

Güneş, gözle görünür ve bilinç ile ilgilidir. Ay ise geceleri parlar ve duygularla ilişkilidir. Aklımız duygularımızla ve duygularımız da mantığımız ile yer değiştirirse ne olur? Aklımız hayallere dalmışken, duygularımız idareyi ele almışsa… Bu karışımın üstüne sos olarak cesaret ve aşkı da eklersek, sürpriz gelişmeleri de bu karışıma ilave edersek…

Mart ayı boyunca tüm burçlar, duyguları ve düşünceleri arasında bir çizgide ilerleyecek ve kendilerini şu sorunun cevabını ararken bulacaklar ‘’Gerçek mi? Cesaret mi’’

Koç Burcu: Mart ayının ilk haftalarında duygularınız hayatınızın akışını ele almış gibi görülüyor. Bir süredir arka plana atmış olduğunuz sorumluluklarla ve gerçeklerle ani bir şekilde yüzleşmeniz gerekebilir. Özellikle ev içinde sorumluluklarınız artabilir.

Boğa Burcu: Para kaynaklarınızda ani bir değişim ve dönüşüm olacak. Çok şanslı ortaklıklara başlayabilirsiniz. Sosyal cemiyetler ve hayır işleri içinde olabilirsiniz. Hayal gücünüz son derece yüksek ve hayal ettiklerinize ulaşmak için gereken cesareti göstereceksiniz.

İkizler Burcu: İkizler burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar için mart ayı kariyer planlamaları açısından son derece şanslı bir döneme denk geliyor. Eski aşklar ve eski aşklarla ilgili konular gündeme gelebilir. Kariyer planlamalarında kafa karışıklıklarına dikkat etmelerinde fayda var.

Yengeç Burcu: Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar için ise mart ayı boyunca kariyer ve sınır ötesi keşiflerle ilgili konularla meşgul olacaklar. Yarım kalan eğitimler tamamlanabilir. Ertelenmiş seyahat planları gündeme gelebilir.

Aslan Burcu: Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar için mart ayı geçmişten gelen hukuki konuların çözümü için önemli temaları beraberinde getirecek. Sevgili Aslanlar kendilerini bir hak ve gurur mücadelesi içinde bulabilirler. Aşırı harcamalara dikkat etmelerinde fayda var.

Başak Burcu: Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar için ise mart ayı boyunca eşleri ile ilgili konularla meşgul olacaklar. Eşleri ve ortakları ile ilgili olarak şimdiye kadar hiç bilmedikleri konuları keşfedebilirler. İlişkilerinde son derece romantik ve tutku dolu gelişmeler yaşanabilir.

Terazi Burcu: Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar için ilişkiler için kelimenin tam anlamı ile bir gerçek mi, cesaret mi oyunu yaşanacak. Terazi burçları kendilerini duygusal tuzaklara sokmaktan ve partnerlerinin sevgisini test etmekten uzak tutmalılar.

Akrep Burcu: Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar mart ayı içinde cazibelerinde bir artış yaşayacaklar. Kendilerini pek çok partiye davet edilmiş olarak bulabilirler. Geçmiş dönemde canlarını yakan kişiler ya da olaylarla mart ayı içinde yüzleşebilirler. Bu durumda gerçeklerin üstüne cesarete gitmek işlerini kolaylaştıracaktır.

Yay Burcu: Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar için ise mart ayı içinde yaşadıkları yer ile ilgili değişiklikler gündeme gelebilir. Taşınabilirler. Yeni bir ev alabilir ve komşuları ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirler. Evli Yay’lar ve özellikle de Yay burcu kadınları bu ay içinde annelikle ilgili planlar yapabilirler.

Oğlak Burcu: Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar için aşk kapıyı bu sefer gerçekten de şiddetle çalıyor olacak ancak bakalım bu sefer aşkın üzerine cesaretle gidebilecekler mi? Duygularını, düşüncelerinin önüne almak için çaba sarf etmeleri gereklidir. Yakın çevrelerinden birisi ile sürpriz bir aşk ilişkisi yaşayabilirler.

Kova Burcu: Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar için mart ayı, maddi yönden son derece şanslı oldukları bir ay olacak. Yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilir. Gelirlerinde artış gözlenebilir. Toplum önündeki konumları güçlenecek ve yeni sorumluluklar üstlenebilirler.

Balık Burcu: Balık burçları ve yükselen burcu balık olanlar için ise mart ayı boyunca özgüvenlerinin son derece parlak olduğu bir dönem olacak. Bu ay içinde kendileri ile ilgili son derece cesur ve radikal kararlar verebilirler. Maddi konulara dikkat etmelerinde fayda var, bütçe harcamalarını titizlikle paylaşmaları gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.