Zayıflama, Gençleşme ve Selülit Tedavisi Birlikte

29.03.2015
62
Zayıflama, Gençleşme ve Selülit Tedavisi Birlikte


Kusursuz bir vücut için üç teknoloji tek cihazda toplandı. Exilis CRT bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi ile 4 seansta vücudun yağ volümü azalıp, sıkılaşarak şekillenip ve inceliyor. 

Dr. Emre Çiçek

Medikal Estetik Hekimi

Baharın yüzünü göstermeye başladığı şu günlerde kazaklar, montlar, gardıropların diplerinde, kısa kollu bluzlar, elbiseler, şortlar ve askılılarda dolaplarda yerini almaya başladı. Tabi bir yandan da yaz içi tatil planları yapılıyor. Kadınlara rahatsızlık veren selülitler ve bölgesel fazlalıklardan kurtulmak artık gelişmiş tıp teknolojileri ile mümkün hale geldi. Yazın habercisi olan bahar aylarıyla birlikte kadınlarda ve erkeklerde forma girme telaşı başladı.Tatil beldelerinde vücudunuzu gizlemeden dilediğiniz gibi giyinmek için artık bitmek bilmeyen diyetlere, selülitleri yok etmek için kullanılan kozmetik ürünlere artık gerek yok. Selülitlerde ise yüzde 80 varan belirgin bir azalma sağlayan ağrısız, izsiz ve çabuk sonuç veren Exilis CRT yöntemi Türkiye ‘de. Yöntem aynı anda bölgesel zayıflama, gençleşme ve selülit tedavisi sağlıyor.

Zayıflama, Gençleşme ve Selülit Tedavisi Birlikte

Sistemin sahip olduğu patentli dual enerji teknolojisi sayesinde; bölgesel zayıflama, selülit ve gençleşme tedavisindeki en etkili üç yöntemin tek bir cihazda toplandı. Radyofrekans, Ultrasound ve Criyo cihazlarının tek bir cihazda toplanması ile yağ volümü azaltılıp, ciltte sıkılaşma ve kollagen yenilenmesi sağlanıyor. Cilt yüzeyinde ise kollajen artırımı sağlayan hücreler harekete geçirilerek gençleşme ve sıkılaşma elde ediliyor.   Bu sistemin etkisi FDA onayı ile de belgelenmiştir.Bu teknolojide, Ultrasound’un  mekanik etkisi, radyofrekansın dokuyu kontrollü bir biçimde ısıtması prensibi ve cryo yöntemlerinden faydalanılmaktadır. Sistemde, Ultrasound ve radyofrekans enerjilerinin mekanik etkisi sayesinde dirençli olan dokuya erişilmekte ve burada olumlu etki sağlanmaktadır. Cryo ile de bölgesel yağlanmalarda, selülit tedavisinde, yüz sarkma ve gevşekliklerinde sağlıklı cilt yapısını korumaya, daha derin dokulara inmeye, güvenli uygulama yapmaya olanak tanımaktadır.

1.5 Ayda 2 Beden İncelme

Uygulamanın hemen ardından olumlu etkilerin açıkça görülebildiği EXILIS CRT için tavsiye edilen 4-6 seanslık bir süreç. 7-10 gün aralıklarla yapılan ve yaklaşık 45 dakika süren uygulama sırasında hiçbir acı duyulmuyor ve kişi uygulamanın hemen ardından günlük yaşamına dönebilir. 1-1.5 ay sonunda ortalama 2 bedene varan incelme yağ volümünde azalma, sarkmalarda toparlanma, selülit görünümünde ise yüzde 80 varan iyileşme  gözlemlenmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.