09.03.2015 Günlük Burç Yorumu

09.03.2015
39
09.03.2015 Günlük Burç Yorumu


KOÇ Burcu Yorumu:

Yaşantınızı renklendirebilirsiniz. Başkalarının fikirlerinin etkisinde fazla kalıyorsunuz. Üretken bir gündesiniz. Ortaya çıkardığınız projeleri çevrenizdekilere kaptırabilirsiniz dikkatli olun. Bu durum sizi iş başarınızın gecikmesine neden oluyor. Tetikte olmalısınız.

 BOĞA Burcu Yorumu:

Dostlarınızla beraber yürüttüğünüz iş konusunda, herkes fikrini söylerken, çekimser ve tutuk kalmayın. Sevgilinizin her anlattığı konuda, kafanızı takacak bir iki kelime bulmayı başarıyorsunuz. Yapmamaya özen gösterin. Belinizle ilgili problemler yaşamak istemiyorsanız, geceleri yattığınız yere özen göstermelisiniz.

İKİZLER Burcu Yorumu:

Dostlarınız içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızda herkes bundan memnun görünüyor.  Ufak bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olabilir. Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek. Aşk Yaşamı : Uzun süreli beraberliğinizin artık vaktini doldurduğu kanısındasınız.

YENGEÇ Burcu Yorumu:

Hata yapmaktan korktuğunuz için, yeni bir şeyler üretemiyor ve yerinizde sayıyorsunuz. Duygularınızı sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz. Daha cesur olmalı ve isteklerinizi belirtmelisiniz. Hassas yapınızı bilen aileniz, son günlerde dalgınlığınıza türlü anlamlar yüklüyorlar.

ASLAN Burcu Yorumu:

Bugün sevgilinize öylesine dürüst ve saygılısınız ki sanki gözünüz hiç bir şeyi görmüyor ve sürekli onunla birlikte olmak istiyorsunuz.  Konuşkan, cömert ve dürüst olmanız işinizle ilgili bir sorun çıkmayacağını gösteriyor. Bugün bazı seyahat teklifleri alabilirsiniz. Çevresel baskılardan kurtulmak kolay değil. Bu nedenle ruh dengenizi korumalısınız.

BAŞAK Burcu Yorumu:

Bugün biraz sakin kalmak ve tartışmalardan uzak durmak için bilinçli bir çaba içerisinde olmalısınız. Yapacağınız seçimlerle sonucu etkileyebilirsiniz. Eleştiriye tahammülünüz yok. Sinirlerinizin bozulmasını istemiyorsanız tartışmalardan uzak kalmalısınız.

TERAZİ Burcu Yorumu:

Derin sevgi ve merhamet duygularıyla bugün sevgilinizi kırmak istemiyorsunuz. Geçmişinizde size yapmış olduğu birçok iyiliklerin bugün karşılığını verirken mutlusunuz. İş yerinizdeki tüm arkadaşlarınızla uzlaşmadan yanasınız. Grup çalışmalarında size destek verecek arkadaşlarınız olacak. Kendi iç dünyanızda çelişki içinde olmanız zihinsel olarak sizi fazlasıyla yoruyor.

AKREP Burcu Yorumu: 

Gün içinde değişik ruh hallerine girebilirsiniz. Tembellik hissedebilirsiniz. İlişkilerinizdeki seçimlerinizde, sezgilerinize de kulak vermelisiniz. Sizi mutsuz eden sorun ne ise, konuyu onunla açıkça konuşun. İçinize attığınız sürece bu yüzünüze yansıyor.

 YAY Burcu Yorumu:

Karşı cins için popüler ve çekicisiniz. Bunun için sevenleriniz çoğalıyor ama sizin kalbiniz bir kişi için atıyor. Artık duygularınızı açıklama vaki geldi.  İş ile ilgili birçok kişiden yardım almaya kalkışıyorsunuz. Bunun için size bugün beceriksiz diyebilirler. Maddi destek aileden gelecek korkmayın.

OĞLAK Burcu Yorumu:

Bugün oldukça sempatiksiniz. İnsanlara ilgi göstermeyi seven spritüel yanınız sizi bugün birlikte vakit geçirilecek kadar özel yapıyor. Ailenizle yapaсağınız samimi sohbetler, yeni planlar yapmanıza ve beraber vakit geçirmenize olanak sağlayabilir. Aynı durum, iş arkadaşlarınız için de söz konusu olabilir.

KOVA Burcu Yorumu:

Aşkınızı biraz daha göz önünde yaşayabilirsiniz. Sevdiğinizi mutlu etmenin en kolay yolu bu olsa gerek. O sizinle övünmekten hoşlanıyor. Haksızlık yapanlara karşı amansız bir düşmansınız. Bugünlerde iş yerinizde bir takım entrikalar döndüğünün farkındasınız. Yaptıklarınızı beğenmeyen kişiler tarafından sarsılabilirsiniz.

Balık Burcu Yorumu:

Günlük işleri ve meşguliyetlerinizi iyi bir plan yaparak daha etkin hale getirebilirsiniz. Sağlığınız için beslenme ile ilgili konulara dikkat etmek yararlı. Başkalarını bilgilendirirken, kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Bugünü değerlendirin.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.