10 Mart Günlük Burç Yorumu

10.03.2015
66
10 Mart Günlük Burç Yorumu


KOÇ Burcu Yorumu:

İşlerinizi yoğun olacağı bir gündesiniz. Hedeflediğiniz konu ile ilgili daha fazla araştırmalar yapabilirsiniz. Bu aralar fırsatları iyi değerlendirin.

BOĞA Burcu Yorumu:

Hızlı düşünmeniz ile etrafınızdaki kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmanız mümkün. Maddi açıdan şanslı bir dönemdesiniz. Ama aynı şansı aşkta beklemeyin.

İKİZLER Burcu Yorumu:

Bugüne kadar ilginizi çekmeyen konular dikkatinizi çekebilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kararlı bir tavır ortaya koymanızda fayda var. Cesaretli olun.

YENGEÇ Burcu Yorumu:

Başkalarının söylediklerine verdiğiniz önem yüksek. Kararlarınızı bireysel almaya çalışmalısınız. Başkaları ne der diye yaşamayın artık. Bu aralar uzaklardan bir yerden güzel haberler gelecek.

ASLAN Burcu Yorumu:

Kendinizi anlatmaya çalışırken gerginlik hissedebilirsiniz. Rahat olmakta her zaman fayda var. Yaratıcılık gerektiren uğraşlar sizi kendinize getirebilir. Ani parlamalardan kaçının.

BAŞAK Burcu Yorumu:

Sevgiliniz ile ilgili konularında istediğiniz sonuçları almanız uzun zaman alabilir. İsteklerinizde acele etmemelisiniz. Bu dönemde yapacağınız yatırımlarınızı iyi düşünerek yapın.

TERAZİ Burcu Yorumu:

Sıkıntılı olduğunuzda alışveriş yaparak mutlu olmaya çalışmanız sizi maddi sıkıntıya sokabilir. Güvendiğiniz kişilerle konuşmak da size iyi gelebilir. Kendinizi fazla kaptırmayın. Her şey geçecek.

AKREP Burcu Yorumu:

Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Sevdiklerinizin de desteği ile rahatlayabilirsiniz. İsteklerinizi gözden geçirebilirsiniz.Güzel günler kapıda.

YAY Burcu Yorumu:

Yeni atılımlarda bulunmak için yoğun arzularınız olabilir. Harekete geçmeden iyi araştırma yapmalı ve sabırlı olmanız gerekiyor. Şimdi sırası değil.

OĞLAK Burcu Yorumu:

Güç gösterisine dönüşen durumlardan uzak durmalısınız. Sizin kişiliğinize uygun değil. Ayrıca çevrenizin kıskançlığını arttıracak davranışlarda bulunmamaya özen gösterin.

KOVA Burcu Yorumu:

Kişisel değişiklikler içinde bulunmak isteyebilirsiniz. İdeallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski hayallerinizi hatırlayarak yepyeni hedeflere kilitleneceksiniz.

Balık Burcu Yorumu:

Artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kurmakta zorlandığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı geldi de geçiyor. Yeni arkadaş ortamınızın sunacağı sürpriz tekliflere hazır olun.Mutlu olmanı zamanı sizde.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.