12 Mart Günlük Burç Yorumu

12.03.2015
182
12 Mart Günlük Burç Yorumu

12 Mart Günlük Burç Yorumu
KOÇ Burcu Yorumu:

Bugün partnerinizle güzel bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir başlangıç yaparak hatalarınızdan kurtulmaya çalışın. Güzel günler sizi bekliyor.

BOĞA Burcu Yorumu:

Kararlı oluşunuz sizi güzel yerlere getirecek. Tutuğunuzu koparıyorsunuz. İnce ve nazik oluşunuz çevrenizde hoş tepkilere yol açıyor. Bugün çok büyük başarı sağlamanız olası bir durum.

İKİZLER Burcu Yorumu:

Bugün kendinizi ilgilendiren konuların haricinde pek bir şeyle ilgilenmek içinizden gelmiyor. Sıkılmış bir durumdasınız. Tartışmalara kulak tıkıyor, kimseyi umursamıyorsunuz.

YENGEÇ Burcu Yorumu:

Bugün sevgiliniz tarafından kıskanılmak hoşunuza gidecek. Keyfini çıkarın. Hanenizle ilgili bazı olumsuzluklar oluşabilir. Biraz ailenize vakit ayırsanız iyi olur.

ASLAN Burcu Yorumu:

Yeniliklere açık gibi davranıyor olsanız da birçok konuyu reddediyorsunuz. İş yaşamınızda ki bu tutumunuz üstlerinizin pek hoşuna gitmeyebilir.

BAŞAK Burcu Yorumu:

En az kendiniz kadar hareketli ve pozitif bir dost edineceksiniz. Ancak bazı sırlarınızı korumalısınız. Onun bilgilerini mutlaka tam olarak almadan sırlarınızı paylaşmanız ileriki günlerde başınızı ağrıtabilir.

TERAZİ Burcu Yorumu:

Dengenizle ilgili bazı sorunlar yaşadığınız ortada. Sizde bu durumdan memnun gözükmüyorsunuz. Stresi yoğun bir gün. Mali sıkıntılarınız sebebi ile ailenizle aranızda problemler görünmekte. Sabırlı olun.

AKREP Burcu Yorumu:

Yeni tanışacağınız biri ile çok çabuk ilişki kurarak iyimser davranacaksınız ama mali yönünüzü hemen göstermemelisiniz. Sizden bazı beklentiler içine girebilir.

YAY Burcu Yorumu:

Eğlence dünyasına biraz fazla daldınız. Her akşam uykusuz kalıyorsunuz. Bedensel gücünüz çökmesi kaçınılmaz. Bu kadar kendinizi yormanız anlamsız.

OĞLAK Burcu Yorumu:

Resmi yerlerdeki işleriniz bugün uzayabilir. Bu konuda çözüm arayışı içine gireceksiniz. Adil olan taraf siz olmalısınız. Alacak konularında pek şanslı olmayacağınız bir gün.

KOVA Burcu Yorumu:

Sonsuza dek birlikteliğinizi korumak istiyor olabilirsiniz. Bu size, başkasının hayatına bloke koyma hakkını vermiyor. Kendiniz özgür iseniz onu da özgür bırakmalısınız.

Balık Burcu Yorumu:

Bugün başı dönen bir aşıksınız. Saygılı ve düşünceli haliniz ailenizi de bir araya getirebilir. Bekarlar için bugün evlilik söz konusu olabilir. Evliler ise huzursuz görünüyor.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.