Ameliyatsız Vücut Germe

Ameliyatsız Vücut Germe

Ameliyatsız vücut germe-Threadlift uygulaması sayesinde artık çok kısa bir süre içinde, acı çekmeden, yüz-vücut sorunlarından kurtulmak mümkün. Öğle tatilinde bile daha gergin-genç bir cilt görünümüne kavuşmak ister misiniz?

Dr. Yasemin Savaş

Medikal Estetik Hekimi

Ameliyatsız-cerrahi uygulama yaptırmadan cerrahi ipliklerle yüz gerilir; göğüs, kalça kaldırılır, bacak içleri-kollar toparlanır.

Threadlift uygulaması ile insan vücudunda eriyebilir, yan etkisiz, güvenli cerrahi sütür materyali olan polidiaksanon (PDO) iplikler aracılığıyla cilt kaldırılıyor, geriliyor ve kırışıklıklar gideriliyor.

Threadlift Nasıl Uygulanır?

Uygulamanın etki mekanizması şu temel prensibe dayanıyor. Yan etkisi olmayan, vücut tarafından tümüyle eritilebilir, cerrahi ameliyat ipinin cilt içine yerleştirilmesi sonucunda; ip cilt altında hem dokuyu kaldıran bir dayanak vazifesi görüyor hem de kollajen ve diğer bağdokusu elemanlarını uyararak ciltte bir gençleşme ve yenilenme sürecini meydana getiriyor. İpler vücutta yaklaşık 240 – 300 gün içinde eriyor ve uygulamanın olumlu etkileri 2 yıla kadar devam ediyor.

Metod ameliyathane şartları ve derin anestezi gerektirmiyor. Topikal ya da lokal anestezi ile uygulanıyor. Yüz için yaklaşık 20 – 60 dakikalık sürede burun kaldırmak, kırışıklıkları açmak, sarkmaları düzeltmek mümkün olabiliyor.

Kalça, Göğüs, Bacak-Kollarda da Uygulanabilir!

Aynı şekilde kalça, göğüs, bacak ve kolların toparlanma ve şekillendirme ihtiyacı da bölge başına 60 – 90 dakika içinde karşılanabiliyor. Kişi günlük yaşantısına hemen uygulama sonrası dönebiliyor ve olumlu etkiler hızla ortaya çıkıyor.

Threadlift Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Diğer uygulamalarla karşılaştırmak gerekirse klasik cerrahi germe işlemine göre daha çabuk, iyileşme süresi gerektirmeyen, pratik bir yöntem olarak öne çıkarken, botoks, dolgu, kozmetik ve cihaz uygulamalarına göre daha uzun ve net etki süresi; kısa uygulama süresine bağlı olarak zaman kaybı olmaksızın etkili olması, toplam maliyetin uygunluğu ve birçok uygulama ihtiyacını tek uygulama ile ortadan kaldırması gibi avantajları içeriyor.

Threadlift uygulaması tüm özellikleri ile estetik alanında, önümüzdeki yıllara damgasını vuracak bir işlem.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.