Aslan Burcu

31.12.2012
22
Aslan Burcu

Bu hafta başında enerjiler sizi destekliyor. Yeni yıla şanslı bir giriş yapıyorsunuz. Şansın yüksek olduğu bir haftadasınız. Ayrıca uzun süredir devam eden ve sizi bir şekilde meşgul edeni bir konuda gelişmeler var.

Olaylar tam olarak çözülmese bile, bir ateşkes durumu gibi, sanki karşı taraf elindeki silahları bırakıyor ve sakinlik oluyor. Konu çözümlenmese de mücadeleye ara veriliyor denebilir.

Hafta sonuna doğru enerjiler özellikle kadınlardan destek alabileceğinizi gösteriyor. Toprak gurubu burçlar sizin açınızdan oldukça destekleyici… İster iş, ister arkadaşlık ilişkileri olsun, bu hafta sonunu Oğlak, Başak veya Boğa grubu kadınlarıyla keyifli geçirebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.