Aslan Burcu

17.10.2012
634
Aslan Burcu

Aslan burcu yöneticisi güneş, metali altın, günü pazar, sembolü aslan… Kraliyet burcuyla tanışın.

Filiz Yaşar Zorka

Astroloji Uzmanı

Parlak güneş ışıkları altında göz kamaştırmak, aslan burcunda doğanların genel özelliğidir. Bir ortama girdiğinde herkes birkaç saniye nefesini tutacak, krala saygı duruşunda bulunacak daha sonrada günlük tempolarına döneceklerdir. Gösteriş, lüks, ihtişam, altın rengi, kristaller, ipekli kumaşlar aslan burcu için sıradan yaşamın ta kendisidir. Yaşadığı her yeri bir saray konforu ile düzenlemeye hevesli olan aslan bu işi asla kendisi yapmayacak, daima kendine hizmet edecek gönüllüler bulacaktır.

Yalnız, Mutlu Bir Kral

Yaz mevsiminin etkisini iyice gösterdiği, sebze ve meyvelerin olgunlaştığı dönem aslan burcuna aittir. Güneş’in de etkisi ile aslan burcu bu bolluk bereket içinde fazla çalışmaya gönüllü olmayabilir. Tembellik ve kumara yatkınlık bu burcun en olumsuz özelliklerindendir. Kibire meyilli olmaları da toplum içinde yalnız kalmalarına neden olabilir. Yine de o bunu çok önemsemeyecek, krallığında yalnız ama mutlu bir şekilde hüküm sürecektir.

Son Söz Aslanın!

İş hayatında aslan daima son sözü söylemek ister. Karar mekanizması olmak onun doğuştan gelen ihtiyacıdır. İkna kabiliyeti oldukça gelişmiştir. Ona hayır diyebilmek neredeyse imkânsızdır. Sahne sanatları, tasarım, kuyumculuk, değerli madenlerin eksperi olmak, pahalı bir butik işletmek, yöneticilik pozisyonunda olduğu tüm alanlarda aslan burcu başarılı olacaktır.

İster iş hayatında, ister özel hayatınızda bir aslanın egosuna hiç dokunmayın ve kükrediğinde değil ama sessiz kaldığında kendinize kaçacak yer arayın. Gerçekten öfkelendiğinde susar ve sessizliği ölümcül olabilir.

Aslan Burcu Kadını

Bir dişi aslanı yürüyüşünden tanırsınız. Güçlü, kendinden emin ve vakarlı. Aslan burcu kadınının yeleyi andıran bakımlı saçları vardır. Atletik yapılı olabilirler. Cazibeleri oldukça fazladır. Nerede nasıl giyineceklerini çok iyi bilirler. Her ortamda göze çarparlar.

Aslan Burcu kadınları kariyerlerinde başarılı olmak istese de asla evin tüm sorumluluğunu kendi başına üstlenmek istemez. Güvenilir, güçlü, sorumluluk sahibi bir erkek arayışı içindedir. Çocuklarla arası iyi olmasına rağmen o çok fazla sayıda çocuk sahibi olmak isteyen bir kadın değildir. Çocuk gelişimi ile ilgili bütün kitapları okuyacak, planlar yapacak, çocuklarını veliaht olarak yetiştirecektir.

Aslan Kadınını Etkilemenin Yolları

Aslan Burcundan olan bir kadını tavlamak istiyorsanız önceliklerine saygı duymalısınız. Ona mümkünse altından yapılmış takılar hediye edin, lüks mekanlarda yemeğe gidin ve sık sık iltifat etmeyi de unutmayın. Yine de bunları çok inanarak ve içten yapma zorunluluğunuz var. Çünkü o sahte ve yapmacık davranışı anlayacak, parlayan öfkesi ile sizi kendinden ışık hızı ile uzaklaştıracaktır.

Aslan Burcu kadınları zor aşık olur ancak bir kere karar verdiler mi bu fikirlerini asla değiştirmezler. Ömrünün sonuna kadar bu dişi aslan sizi krallar gibi yaşatacak, güvenilir, zeki bir dost olacaktır.

Aslan Burcu Erkeği

Eğer geyşa ruhlu bir kadınsanız aslan burcu erkeği ile çok mutlu olacağınız kesindir. Aslan burcu erkeği, önce ve en çok kendini beğenir. Gösterişli, muhteşem yelesi ile bütün gün ağaç gölgesinde yatan ormanlar kralını hayal edin. Aslan burcu erkeği hizmet etmekten değil hizmet edilmekten hoşlanır. Egosunu devamlı okşayın, onu pohpohlayın ve koca bebek olmasına müsaade edin. O zaman bu koca kedi sizin için harekete geçecek ve sizi kelimenin tam anlamıyla kraliçe ilan edecektir. Pahalı hediyeler, şehrin en lüks restoranında yemekler, beş yıldızlı tatiller. Bu burç oldukça cömerttir ve sevgilisi için para harcamaktan asla kaçınmaz.

Evlilik İçin Aşk İster

Evde bir kraliçesi olsa da aslan erkekleri komşu prenseslerle gününü gün etmeye bayılır ve onlar için de para harcamaktan hiç çekinmez. Bir kere aşık olduğunda evlenirse ömür boyu tek eşli yaşayabilir. Aşık olmadan evlenmek istemeyecektir. Bu aşkı taze tutmak için ise her zaman çaba sarf etmeniz gerekecektir.

Aslan burcu erkeğine ne hediye alırsanız alın birinci sınıf olmasına dikkat edin. Çünkü bu adam en çok kaliteden hoşlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.