Balık Burcu

24.12.2012
25
Balık Burcu

Bu hafta geçmişten tanıdığınız insanlarla bir araya geleceksiniz. Onlardan haber alacaksınız veya onlar sayesinde bazı gelişmeler yaşayacaksınız. Kurduğunuz dostlukların en kadar önemli olduğunu bir kere daha anlayacaksınız.

Sizinle beraber belli yolları yürümüş insanların, sizin için değerini ve size olan sevgilerini görme şansı yakalayabilirsiniz. Ancak bu hafta biraz fazla çalışmanız gerekecek. Genellikle ofis gibi, yani pek dışarı çıkmadan sabit kalarak çalışma ihtiyacı duyacaksınız.

Hafta sonuna doğru manevi olarak kendinizi çok mutlu ve rahat hissedeceksiniz. Üstünüzden pek çok yük kalkmış gibi huzurlu bir hafta sonu yaşayacaksınız.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.