Başak Burcu 2019 Kariyer, Sağlık, Aşk

02.12.2018
85
Başak Burcu 2019 Kariyer, Sağlık, Aşk

Başak Burcu: Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar için ise 2019 yılında olumlu gelişmeler var. Kendilerini fırsatlara açmalı, Başak titizliği- detaycılığını bir kenara bırakmalılar. Olmaz dedikleri pek çok güzel gelişme onlara sunulacaktır. Yeter ki kendilerini kapatmasınlar.

Kariyer: Başak burçları bu yıl içinde yeni fikirlere açık olmalılar. İş yerlerinde yeni başlayacak olan bir yönetici ile açık iletişimde olmaları onlar için önemlidir. Her türlü çatışmadan uzak durmaları gereklidir.

Aşk: 2019 yılı Başak burçlarının aşk hayatına da güzel gelişmeler getirecek. Dostluklar aşka dönüşebilir. Bu yıl aşkta kelimenin tam anlamıyla ruh uyumu söz konusu.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.