Başak Burcu

03.12.2012
30
Başak Burcu

Bu hafta yalnız kalıp kendinizle baş başa zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Sanki bu yalnızlıkta huzuru ve dinginliği bulacağınızı hissediyor olabilirsiniz. Belki de biraz geçmiş, gelecek hesabı yapmak için kendi kendinize kalmaya ihtiyaç duyacaksınız.

Manevi olarak inançlarınızı, düşüncelerinizi gözden geçirdiğinizi, duygu ve inanç dünyanızda sorgulamalar yapacağınız bir haftaya adım atıyorsunuz. Manevi değerlerin yükseleceği bir hafta bekliyor sizi.

Kendinizi güvende hissetmek, önünüzü görebilmek, sahip olduğunuz güçleri bilmek ihtiyacınız yoğun olacaktır. Elinizde neler olduğunu, yanınızda kimler olduğunu bilmek istersiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.