Boğa Burcu 2019 Kariyer, Sağlık, Aşk

02.12.2018
119
Boğa Burcu 2019 Kariyer, Sağlık, Aşk

Boğa Burcu: Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar 2019’da atılım içinde olacaklar. Maddi konularda güzel gelişmeler yaşanacak, kendileri hakkında farkındalıkları artacak, yaşam yolları, kariyerleri, hayatları ile ilgili son derece ciddi kararlar alacaklar.

Kariyer: 2019 yılında Boğa burçları kariyerde ‘Güneş’ gibi parlayacak. Ellerini attıkları her işte başarılı olacak, geçmişte çok çalışarak verim alamadıkları her konuda beklentilerine kavuşacaklar.

Sağlık: 2019 yılında Boğa burcunun sağlıkla ilgili olarak en çok dikkat etmesi gereken nokta; bol bol su içmek olmalı. Vücutlarının dengesini korumak ve toksin atmak için yeteri kadar su içmeleri gerekli. Meşhur Boğa öfkesine karşı da stres azaltıcı yöntemler kullanmalarında fayda var.

Aşk: Konu aşk olunca, sevgili Boğaların kendini akışa bırakmalarında fayda var. 2019 yılında Boğa burcu, aşk konusunda biraz evhamlı gibi duruyor. Yeteri kadar sevilip, sevilmediği konusunda tereddütleri olabilir. Kısmetleri ince eleyip, sık dokumak isteyebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.