Boğa Burcu

03.12.2012
24
Boğa Burcu

Bu hafta kendinizi güçlü hissedeceksiniz. İstediğinizi elde etme hırsı içinde olacak ve hani derler ya; tuttuğunuzu koparacaksınız. Aklınızdakileri, ideallerinizi gerçekleştirmek için şartlarınızı daha önce hazırladıysanız, bu hafta enerjiler adım atmanızı sağlayacaktır.

Maddi olarak oldukça rahat bir haftaya adım atıyorsunuz. Yeni bir iş elde edebilir, yeni bir bağlantı kurabilirsiniz. Beklediğiniz bir paranın tahsilatını yapabilirsiniz.

Aşk hayatınızda da bazı gelişmelere açık olun. Karşınıza yeni biri çıkabilir veya evlilik gibi önemli bir teklif alabilirsiniz. Sizi mutlu olacağınız bir hafta beklediğini söyleyebilirim. Biraz daha hassas davranıp karşınızdakinin heyecanını paylaşmayı deneyin.

YAZAR BİLGİSİ
Hergün güncellenen haberleri ve birbirinden özel yazarları ile takipçilerine çok özel bir dünyanın kapılarını aralayan SAGLİKVEYASAMDERGİSİ.com.tr, internette dergi standartlarında takipçilerine sağlıklı yaşamın renklerini sunuyor. Sağlıklı Yaşamın Pusulası’ olan www.saglikveyasamdergisi.com.tr sitesi Sağlık & Yaşam Dergisi’nin yazılı basındaki başarısının sanal ortamdaki en büyük destekçisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.