Estetikte Üç Güzellik

Estetikte Üç Güzellik

Estetik işlemlerde çekici vücut hatlarına kavuşmak, inatçı selülit ve sarkan cilt fazlalıklarından kısada sürede etkili sonuçlar alarak kurtulmak mümkün …

Dr. Emre Çiçek

Medikal Estetik

Estetikte bir işlem üç güzellik elde etmek ister misiniz? Exilis CRT yöntemi adı verilen uygulama ile çekilmez hale gelen bölgesel kilo fazlalıklarından, kilo alıp vermekten ve yaşa bağlı kaynaklanan cilt sarkmalarından ve de inatçı selülitlerden kısa sürede yüzde yüze varan sonuçlar sağlıyor…

Yaz tatilinde istediğini giyip güneşin ve denizin keyfini gizlenmeden özgürce çıkarmak isteyenler için sonuçları kestirilemeyen müdahaleler,  bilinçsiz diyetler, günlük yaşamı aksatan ve stres yaratan uygulamalar artık geride kaldı. Zayıflama, güzellik ve gençleşmeye dair dünyadaki en etkili üç yöntem tek bir uygulamada… Exilis CRT yöntemi ile daha canlı, diri, kusursuz ve çekici hatlara kavuşmak isteyen bayanlar ve göbeksiz, daha yapılı bir vücuda sahip olmak isteyen beyler için 1 ile 1,5 ayın sonunda hayal edilen ölçülere kavuşmaya yardımcı oluyor.

Yazın gelmesiyle birlikte hemen herkes tatil hayali kurarken fazla kiloları olanları bir telaş sarar. Fazla kilolarını kendine dert edinenler bilinçsiz diyetler, sıkıcı ve yorucu egzersizlerle zayıflamaya çalışırlar. Genellikle sonuç hiç de istenildiği gibi olmaz. Ancak şimdi zorlanmadan, bilinçsiz diyet programları uygulamadan zayıflamak ve ideal kiloya kavuşmak mümkün. Exilis CRT yöntemi ile bölgesel yağ fazlalıkları azaltılır, selülit tedavisinde ve sarkmalarda çok başarılı sonuçlar alınabilir.

Selülit ve İnatçı Kilolar Bu Yönteme Karşı Koyamıyor…

EXILIS CRT sistemi selülit olarak adlandırılan portakal kabuğu görünümündeki yağlı cilt dokusu, yerleşmiş bölgesel kilolar, yani kadın ve erkeğin vücut estetiğini bozan kilolara karşı cerrahi müdahale gerektirmeyen etkili bir yöntem.

Amerika’da en etkili zayıflama ve güzellik teknolojisi

Zayıflama, selülit ve gençleşme tedavisindeki en etkili üç yöntem olan; Radyo frekans, Ultrasound ve Criyo sistemlerinin EXILIS CRT uygulaması ile tek bir cihazda toplandı Exilis CRT yöntemi ile karın, sırt, bel ve diz çevresi, iç ve dış bacak yağlanmalarında azalma, selülit görünümünde düzelme, yüz bölgesindeki gıdının giderilmesi ve boyundaki sarkmaların toparlanması mümkün.

Exilist CRT Sistemi Nasıl Etki Ediyor?

Sisteme adını veren Collagen Refill Tecnology (CRT) sayesinde ilerleyen yaş veya çevresel koşullar sebebiyle cildin kaybettiği kolajen yani cilde sıkılık ve esneklik veren protein geri kazandırılıyor. Kolajen artışı ile birlikte oluşan dermal kalınlaşma sayesinde de ciltteki, yanaklardaki ve gıdı bölgesindeki sarkmaların toparlanması, cildin dolgun, genç ve güzel bir görüntüye kavuşması, incelen vücut bölgelerinde sarkmaların toparlanması sağlanmış oluyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.